سپاهان مدعی اول قهرمانی جام حذفی شد / ملوان شایسته حذف شد

تیم فوتبال سپاهان اصفهان موفق شد با برتری یک بر صفر مقابل ملوان بندرانزلی راهی مرحله نیمه نهایی رقابت‌های فوتبال جام حذفی شود.

سپاهان مدعی اول قهرمانی جام حذفی شد / ملوان شایسته حذف شد

به گزارش مملکت آنلاین، دیدار تیم‌های سپاهان اصفهان و ملوان بندرانزلی در مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های فوتبال جام حذفی از ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه در ورزشگاه نقش جهان برگزار شد که در نهایت این دیدار با برتری یک بر صفر سپاهان به پایان رسید.

با توجه به اینکه قهرمان این فصل از رقابت‌های جام حذفی می‌تواند سهمیه پلی‌ آف لیگ نخبگان آسیا را کسب کند، هر دو تیم انگیزه بالایی برای برتری در این دیدار با توجه به حذف سرخابی‌ها پایتخت داشتند. ملوان با برتری ۲ بر یک مقابل سایپا در وقت‌های اضافه و سپاهان نیز با همین نتیجه در وقت‌های اضافی مقابل استقلال ملاثانی پا به این مرحله از جام حذفی گذاشته بود.

یکی از نکته‌های جالب این دیدار ترکیب اولیه سپاهان بود که ژوزه مورایس در یک تصمیم عجیب نیما میرزازاد را در ترکیب اصلی جایگزین پیام نیازمند کرد. او همچنین رضا اسدی و رضا شکاری را نیز در این دیدار نیمکت نشین کرد.

تک گل حساس این دیدار را فرشاد احمدزاده در دقیقه ۳۹ به ثمر رساند. ارسال امید نورافکن پشت مدافعین ملوان بر روی تیرک دوم به احمدزاده رسید و ضربه سر شیرجه‌ای این بازیکن با اشتباه عجیب افشار صداقت تبدیل به گل صعود طلایی‌پوشان شد.

تیم فوتبال سپاهان با این نتیجه موفق شد به مرحله نیمه نهایی صعود کند و باید در این مرحله مقابل گل گهر سیرجان قرار بگیرد. گل گهر موفق شد با برتری پرگل و عجیب ۵ بر صفر مقابل هوادار به این مرحله صعود کند.

انتهای پیام/

ارسال نظر