سپاهان باز هم امتیاز از دست داد / کاپیتان سابق سد راه طلایی‌پوشان

تیم‌های مس رفسنجان و سپاهان اصفهان در هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال با تساوی به کارشان پایان دادند.

سپاهان باز هم امتیاز از دست داد / کاپیتان سابق سد راه طلایی‌پوشان

به گزارش مملکت آنلاین، در چارچوب هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور جام خلیج فارس، تیم‌های مس رفسنجان و سپاهان از ساعت ۱۷:۵۰ در ورزشگاه شهدای مس رفسنجان به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی یک بر یک به اتمام رسید.

وحید کاظمی با کمک‌های مرتضی یوسف شهریاری و علیرضا ممبینی، قضاوت این مسابقه را بر عهده داشتند.

مس رفسنجان در شرایطی میزبان سپاهان بود که هفته گذشته در یازدهمین مسابقه‌ای که محرم نویدکیا روی نیمکت این تیم می‌نشست اولین شکست را تجربه کرد. شکستی که باعث شد آنها در بازی خانگی این هفته به دنبال جبران باشند. در طرف مقابل سپاهان با ژوزه مواریس که با دو تساوی متوالی از جنگ قهرمانی بازماند، به دنبال برد و حفظ جایگاه سومی در لیگ بود.

رویارویی نویدکیا با سپاهان، تیمی که سال‌های درخشانی در آن داشت بر حساسیت‌های مسابقه اضافه کرده بود.

سپاهان مسابقه را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۹ کاوه رضایی توانست این تیم را به گل برساند. این گل سبب شد تا بازی جذاب‌تر دنبال شود اما تیر دروازه در سه نوبت در نیمه اول سبب شد تا توپ دیگری از خط دروازه‌ها عبور نکند که سهم سپاهان ۲ و مس یک تیر دروازه بود.

در نیمه دوم فشار مس که نمی‌خواست در خانه بازنده شود، بیشتر شد و سرانجام جلال‌الدین علی محمدی، کاپیتان سابق سپاهان در دقیقه ۶۲ توانست گل مساوی نماینده رفسنجان را به نام خودش ثبت کند.

در نهایت مس رفسنجان و سپاهان با تساوی یک بر یک به کارشان پایان دادند. مس با این تساوی ۳۲ امتیازی شد و در رده دهم باقی ماند. سپاهان هم با کسب سومین امتیاز متوالی، ۴۸ امتیازی شد و هر چند جایگاه سوم را حفظ کرد اما تراکتور در صورت برد در بازی امشب به یک امتیازی این تیم می‌رسد تا جایگاه سومی زردپوشان با خطر مواجه شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر