محبی: بازی ایران و ژاپن از سطح آسیا بالاتر بود

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید مصاف ایران برابر ژاپن در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳، از سطح آسیا بالاتر بود.

محبی: بازی ایران و ژاپن از سطح آسیا بالاتر بود

به گزارش مملکت آنلاین، محمد محبی زننده نخستین گل تیم ملی ایران در کنفرانس خبری پس از این بازی شرکت کرد و در خصوص نخستین پیروزی تیم ملی ایران برابر ژاپن در جام ملت‌های آسیا گفت: ما در تمام مسابقات برابر تیم‌هایی که روبروی ما قرار می‌گیرند احترام قایلیم. من شخصاً از این مسأله‌ای که گفتید اطلاع نداشتم و تمرکز ما روی پلن های تاکتیکی بود و تمام تلاش خود را انجام دادیم تا بهترین نسخه خودمان باشیم. در این دیدار یکی از بهترین بازیکنان تاریخ تیم ملی ایران یعنی مهدی طارمی را در اختیار نداشتیم.

وی در ادامه گفت: مهدی طارمی دیشب ۴۰ دقیقه با من صحبت کرد و به من کمک کرد که بتوانم امروز با آرامش بازی کنم و فشار بازی روی من تأثیر نگذارد و از او تشکر می‌کنم. جای صادق محرمی، مجید حسینی و مرتضی پورعلی گنجی در این مسابقه خالی بود. این پیروزی حاصل همدلی بازیکنان تیم است و همه با تمام وجود تلاش کردند که بتوانیم ژاپن را ببریم.

وی در پایان از امیر قلعه نویی و کادر فنی تیم ملی به دلیل اعتماد به جوان‌ها تشکر کرد ضمن اینکه کادر پزشکی تیم ملی در این مسابقات به طور کامل کنار ما بودند و دست آنها را می‌فشارم.

انتهای پیام/

ارسال نظر