عذرخواهی مسئولین هندی از باشگاه نساجی قائم شهر

مدیرعامل باشگاه مومبای سیتی و نماینده فدراسیون هند از مدیرعامل باشگاه نساجی عذرخواهی کردند.

عذرخواهی مسئولین هندی از باشگاه نساجی قائم شهر

به گزارش مملکت آنلاین، در پی صادر نشدن ویزای علا عباس، مهاجم عراقی نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا برای سفر به هند، ظهر امروز (یکشنبه) مدیرعامل باشگاه مومبای سیتی در هتل محل اقامت تیم فوتبال نساجی حاضر شد و با صادق درودگر دیدار و گفت و گو کرد.

در این دیدار آنیل کامات نماینده فدراسیون هند نیز مدیرعامل باشگاه مومبای سیتی را همراهی کرد و این دو از مدیرعامل باشگاه نساجی به دلیل عدم صدور ویزای علا عباس عذرخواهی کردند.

در حاشیه این دیدار صادق درودگر اعلام کرد با وجود اتفاق رخ داده باشگاه نساجی بهترین میزبانی را از نماینده فوتبال هند در تهران انجام خواهد داد تا محیط فوتبال فضای دوستی، مودت و آرامش باشد. او به هندی‌ها اعلام کرد: مطمئنا در زمین‌فوتبال باید حرف های خود را برای موفقیت بزنیم.

همچنین مدیرعامل باشگاه مومبای سیتی از دلایل میزبانی نساجی در تهران از رقبای آسیایی سوال کرد که درودگر گفت: قرار است در یک استادیوم بزرگ و بین المللی که بازی‌های بزرگ و ملی ما در آن برگزار می‌شود از نمایندگان آسیایی میزبانی صورت بگیرد.

درودگر همچنین در ادامه تاریخچه فوتبال باشگاه نساجی را ارائه و آرزو کرد که فوتبال، دوستی دو ملت را اضافه کرده ‌و ‌دیگر شاهد صادر نشدن ویزا برای هیچ‌ملتی نباشیم.

در پایان این دیدار مدیرعامل باشگاه نساجی، هدایایی را به مدیرعامل باشگاه مومبای سیتی و نماینده فدراسیون این کشور اهدا کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر