زمزمه‌های بازگشت ساکت الهامی به نیمکت نساجی برای سومین بار

مدیران باشگاه نساجی شاید برای فصل آینده تغییراتی روی نیمکت این تیم ایجاد کنند.

زمزمه‌های بازگشت ساکت الهامی به نیمکت نساجی برای سومین بار

به گزارش مملکت آنلاین، تیم فوتبال نساجی فصل جاری مسابقات لیگ برتر را با سرمربیگری حمید مطهری آغاز کرد، ولی در نهایت کسب نتایج ضعیف باعث شد تا مدیران این باشگاه با وی قطع همکاری کنند.

بعد از جدایی مطهری باشگاه نساجی هرناندس سرمربی اسپانیایی را جایگزین او کرد، ولی این مربی هم نتوانسته است انتظارات مدیران باشگاه را برآورده کند و نساجی حتی با مربی خارجی همچنان در حسرت پیروزی به سرمی‌برد.

براساس این گزارش، آخرین اخبار حاکی از آن است که احتمال تغییر روی نیمکت نساجی وجود دارد و ظاهراً مدیران این باشگاه بعد از عملکرد ضعیف هرناندس شاید دوباره به سمت مربی داخلی بروند.

آخرین اخبار حاکی از آن است که مدیران باشگاه نساجی صحبت‌هایی را با ساکت الهامی سرمربی سابق این تیم انجام داده‌اند و این احتمال وجود دارد که او دوباره هدایت سرخپوشان قائمشهری را برعهده بگیرد.

ساکت الهامی پیش از این دو بار هدایت نساجی را برعهده داشت، نخست در سال ۱۳۹۵ به توصیه امیر قلعه نویی روی نیمکت نشست ولی بعد از سه بازی استعفا کرد و سپس در سال ۱۳۹۹ دوباره هدایت نساجی را برعهده گرفت در فصل نخست با کسب ۲۳ امتیاز در ۱۳ بازی تیم را از سقوط نجات داد تا قراردادش تمدید شود و در فصل ۱۴۰۰ موفق شد ضمن ثبت رکورد ۱۱ بازی پیاپی بدون شکست در جام حذفی نیز بدون میزبانی در قائم شهر تیم نساجی را قهرمان جام حذفی کرد اما در پایان فصل به شکل عجیبی از این باشگاه کنار گذاشته شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر