ستاره ملی پوش سپاهان، سرباز شد

با اعلام مدیرعامل باشگاه سپاهان، امید نورافکن برای سپری کردن دوران سربازی، راهی ملوان می‌شود.

ستاره ملی پوش سپاهان، سرباز شد

به گزارش مملکت آنلاین، همانطور که از مدت‌ها قبل نیز اخبار آن به گوش می‌رسید، امید نورافکن برای فصل بعد راهی ملوان خواهد شد تا دوران سربازی خود را در این تیم سپری کند. این موضوعی است که توسط مدیرعامل سپاهان به صورت رسمی اعلام شده تا زردپوشان یکی از مهره‌های کلیدی خود را برای فصل بعد در اختیار نداشته باشند.

امید نورافکن که در سال‌های اخیر همواره از مهره‌های مهم در ترکیب سپاهان بوده، طبق قوانینی که از فصل قبل برای بازیکنان مشمول تدوین و تصویب شده، باید برای سپری کردن دوران سربازی، راهی یکی از تیم‌های نظامی شود و از آنجایی که ملوان به عنوان تنها تیم لیگ برتری قادر به جذب بازیکنان سرباز است، این بازیکن فصل بعد را در جمع انزلی چی‌ها توپ خواهد زد.

این بازیکن طی ماه‌های اخیر در تلاش بود تا بتواند در صورت امکان و برای لیگ بیست و چهارم نیز در خدمت سپاهان باشد ولی در نهایت او به صورت قرضی راهی ملوان خواهد شد و پس از پایان دوران سربازی، به سپاهان باز خواهد گشت. این موضوعی است که توسط مدیرعامل اصفهانی‌ها به صورت رسمی اعلام شده است.

مهدی آذربایجانی، مدیرعامل سپاهان پستی را در صفحه اینستاگرام منتشر و درخصوص آخرین وضعیت این تیم در بازار نقل و انتقالات به صحبت پرداخته که یکی از بخش‌های مهم یادداشت وی، به وضعیت ستاره ملی پوش تیمش برمیگردد که آذربایجانی اعلام کرده نورافکن راهی ملوان می‌شود.

در این پست می‌خوانیم:

سلام 
در فصل نقل و انتقالات هستیم نگرانی هوادارها برای تیمشان قابل درک است. طبیعتا این موضوع هم که ما نمی‌توانیم تا کار به سرانجام نهایی نرسیده، آن را اعلام کنیم این نگرانی را مضاعف می‌کند؛ و البته گمانه زنی‌های برخی رسانه‌ها هم تشدید کننده است؛

ما قول دادیم که شاکله اصلی تیم حفظ شود و نقاط ضعف تقویت شود؛
به قول یکی از بچه‌های کادر فنی اتفاقاتی برای تیم افتاد که هر کدام می‌توانست تیم را دچار چالش‌های جدی کند و هنوز هم آثار پس لرزه‌هایش هست؛
به لطف خدا سرمربی محکم ایستاده و همه همدل در حال تقویت تیم با تمدیدها و خریدها هستیم؛

امید فعلا رفته برای سربازی و شهریار هم در حال مذاکره با تیم‌های حوزه خلیج فارس است و میلاد هم علی رغم همه تلاش‌ها ترجیح داد از ما جدا شود؛ 
تلاش خوبی شده تا جای این بچه‌ها با بازیکن‌های تراز اول و آینده دار پر شود و به زودی هم رونمایی خواهند شد.

خیلی پیشنهادهای خارجی داشتیم ولی تجربه به ما می‌گوید که بی گدار به آب نزنیم و خرید خارجی خوب داشته باشیم.

قطعا ما خودمان بیشتر از هر کسی نگران بازی‌های آسیایی هستیم و برای همین شبانه روز در تلاشیم تا تیم قوی بسته شود؛ اگر فرصتی دست داد خواهم گفت که چه بر ما گذشت؛ ولی امیدوارم ثمره این تلاش‌ها شادی و دلخوشی و آرامش هوادارها و مردم باشد.

انتهای پیام/

ارسال نظر