استقلال صدرنشین لیگ برتر ماند

دیدار تیم‌های آلومینیوم اراک و استقلال تهران در هفته بیست‌وسوم لیگ برتر باشگاه‌های ایران با برتری یک بر صفر آبی‌پوشان تهرانی خاتمه پیدا کرد.

استقلال صدرنشین لیگ برتر ماند

به گزارش مملکت آنلاین، تیم‌های آلومینیوم اراک و استقلال تهران امروز (جمعه) و از ساعت ۱۸ در هفته بیست‌وسوم لیگ برتر باشگاه‌های ایران به مصاف یکدیگر رفته‌اند. این مسابقه در ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک برگزار شد.

قضاوت این دیدار را رضا «عادل» با کمک «یعقوب سخندان» و «بهمن عبداللهی» بر عهده داشت.

استقلال که هفته گذشته در تهران مقابل مس رفسنجان به تساوی رسید برای تثبیت جایگاه صدرنشینی‌اش چاره‌ای جز بردن آلومینیوم اراک نداشت.

نکونام که سایه پرسپولیس را پست سر خود احساس می‌کند به خوبی می‌دانست لغرش در این مسابقه ممکن است صدر جدول را از آنها گرفته و تیمش را وارد چالش کند.

آلومینیوم اراک که هفته گذشته تراکتور را متوقف کرده بود امروز با روحیه و انگیزه بالایی مقابل صدرنشین لیگ برتر به میدان رفته بود.

شاگردان حسینی امیدوار بودند در اراک مقابل استقلال امتیاز کسب تا به نتایج خوبشان در لیگ برتر ادامه دهند.

دقایق حساس

دقیقه اول: استقلال در همان دقیقه اول فرصت خوبی برای گلزنی پیدا کرد. ضربه کرنر بازیکنان این تیم روی سر ایمان سلیمی فرود آمد اما ضربه مدافع آبی‌پوشان با فاصله کمی به بیرون رفت.

دقیقه ۸: حرکت خوب ابوالفضل جلالی از جناح چپ نزدیک بود استقلال را صاحب فرصت ایده‌آل برای گلزنی کند، پاس مدافع استقلال با اختلاف کمی از کنار پای مهرداد محمدی عبور کرد تا این موقعیت از بین برود.

دقیقه ۱۶: ضربه امین نوری از پشت محوطه جریمه استقلال به خارج رفت.

دقیقه ۲۱: استقلال بازهم از روی ضربه کرنر صاحب فرصت شد اما ضربه سر گوستاوو بلانکو خطرناک از کنار دورازه به بیرون رفت.

دقیقه ۳۱ : ارسال ماشاریپوف روی دورازه آلومینیوم با پرواز بلند سلیمی همراه شد و ضربه سر او روی تیرک دروازه گوهری فرود آمد و به بیرون رفت.

دقیقه ۴۶:ارسال دیدنی ابوالفضل جلالی با ضربه سر عالی گوستاوو بلانکو همراه شد تا گل اول استقلال شکل بگیرد. کمک داور در تشخیص اینکه توپ گل شده است، عملکرد خوبی داشت.

دقیقه ۵۰: ارسال خطرناک بازیکنان آلومینیوم اراک روی دروازه استقلال موقعیت خوبی برای این تیم به جود آورد اما ضربه نوری با واکنش خوب حسینی به کرنر رفت.

دقیقه ۵۲: ارسال کرنر آلومینیوم روی دروازه استقلال با ضربه مهران موسوی همراه شد اما این ضربه به شکل بسیار خطرناکی از کنار دروازه حسینی به بیرون رفت.

دقیقه ۹۳: استقلال و جواد نکونام خیلی خوش‌شانس بودند که که در این دقیقه دروازه سیدحسین حسینی بسته ماند. سانتر نقی‌زاده با ضربه سر جبیره همراه شد اما توپ با اختلاف میلی متری به بیرون رفت تا آبی‌ها نفس راحت بکشند.

استقلال با این پیروزی ۵۰ امتیازی شد تا تیم تحت هدایت جواد نکونام، جایگاهش در صدر جدول را مستحکم کند.

انتهای پیام/

ارسال نظر