حذف نمایندگان استان خوزستان یکی پس از دیگری / صنعت نفت هم از جام حذفی کنار رفت

تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان از مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی برابر میهمانش استقلال ملاثانی شکست خورد.

حذف نمایندگان استان خوزستان یکی پس از دیگری / صنعت نفت هم از جام حذفی کنار رفت

به گزارش مملکت آنلاین، دیدار صنعت نفت آبادان و استقلال ملاثانی روز پنجشنبه در ورزشگاه تختی آبادان برگزار شد که در پایان ۹۰ دقیقه ۲ تیم به نتیجه مساوی یک بر یک رسیدند و در ضربات پنالتی تیم استقلال ملاثانی با نتیجه ۵ بر چهار پیروز شد.

بازی در نیمه اول با حفظ کنترل توپ از سوی تیم میزبان آغاز شد اما حملات آنها دارای زهر نبود و نیمه اول بدون ایجاد موقعیت از سوی ۲ تیم به و بدون گل زده به پایان رسید.

نیمه دوم را هم تیم صنعت‌نفت آبادان بهتر آغاز کرد ولی هافبک‌های این تیم نتوانستند مهاجمان را به خوبی تغذیه کنند.

بازیکنان استقلال ملاثانی با دوندگی بی امان در میانه میدان کار را برای شاگردان سهراب بختیاری‌زاده سخت کردند تا بازی در نیمه دوم هم بدون گل زده به پایان برسد.

بازی برای تعیین تیم برنده به وقت‌های اضافه کشیده شد و طبق انتظار این تیم میزبان بود که بهتر از میهمانش بازی را دنبال کرد.

در دقیقه ۹۳ این دیدار فرار دیدنی علی یوسف مهاجم عراقی صنعت‌نفت و پاس در عمق این بازیکن، طالب ریکانی را صاحب موقعیت گلزنی کرد و این بازیکن با تجربه با پای راست گل اول این دیدار را به ثمر رساند.

در دقیقه ۱۰۲ علی فاتح مهاجم استقلال خوزستان از آشفتگی خط دفاعی صنعت‌نفت استفاده کرد و گل مساوی را وارد دروازه این تیم کرد.

در ادامه کار برای شناخت تیم پیروز به ضربات پنالتی کشیده و استقلال ملاثانی موفق شد هر پنج ضربه خود را به گل تبدیل کند و تیم صنعت‌نفت با از دست دادن یک پنالتی پنج بر چهار نتیجه را واگذار کرد.

محمد علی صلاحی به کمک‌های رحیم حاجی پور و علیرضا ممبینی قضاوت این دیدار را بر عهده داشتند.

حسین سنگرگیر از تیم صنعت‌نفت آبادان و وحید نامداری از استقلال ملاثانی در این دیدار با کارت زرد داور جریمه شدند.

انتهای پیام/

ارسال نظر