ساکت: سازمان لیگ به خوبی سپاهان را بدرقه نکرد

مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان گفت: بازی سخت و مهمی مقابل تیم فوتبال نیروی هوایی عراق در هفته نخست لیگ قهرمانان باشگاه‌‎های آسیا خواهیم داشت.

ساکت: سازمان لیگ به خوبی سپاهان را بدرقه نکرد

به گزارش مملکت آنلاین، روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، روز یکشنبه به نقل از محمدرضا ساکت افزود: اگرچه در رقابت‌های لیگ برتر داخل کشور بالانشین هستیم اما هر بازی شرایط خود را دارد لذا دیدار مهم و سختی را در مقابل این تیم در آسیا خواهیم داشت.

وی در باره مشکلات ایجاد شده از سوی سازمان لیگ ایران برای تیم سپاهان بیان کرد: اینها مسائل موقتی و داخلی است و ما مشکلاتی را با سازمان لیگ و فرد خاصی داریم که این‌ ملاحظات به بخش حقوقی ارجاع شده است؛ هرچند ما این مشکلات را فراموش کرده‌ایم اما سازمان لیگ کشور بدرقه خوبی از سپاهان نکرد با این حال ما به بازی‌های آینده تیم خود فکر می‌کنیم.

مدیرعامل سپاهان که در بدو ورود تیم فوتبال سپاهان به عراق برای بازی با نیروی هوایی در هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا سخن می‌گفت، افزود: از مسوولان کنسولگری جمهوری اسلامی ایران تشکر می‌کنم که همکاری لازم را با تیم ما داشتند.

ساکت گفت: مسابقات آسیایی که بصورت رفت و برگشت برگزار می‌شود، سبب پیوند بیشتر فرهنگی و ورزشی بین مردم و دولت کشورهای ایران و عراق می‌شود، کمااینکه سال‌های متمادی نیز ارتباط صمیمانه‌ای بین دو طرف وجود داشته است و بتازگی نیز شاهد مهمان‌نوازی عراق از زائران میلیونی اربعین حسینی بودیم که بسیاری از آنها نیز ایرانی بودند.

وی تصریح کرد: باشگاه سپاهان خاطرات خوبی از بازیکنان عراقی مانند «عماد محمدرضا»، «عبدالوهاب ابوالهیل» و بازیکنان شایسته دیگری که در ایران حضور داشتند، دارد و خوشحالیم که بازیکنان و مربیان ایرانی به کشور عراق آمده‌اند و این ارتباط همیشه وجود داشته است.

مدیرعامل سپاهان با اظهار خرسندی در باره آغاز رقابت‌های آسیایی در کشور دوست و برادر عراق و در شهر اربیل گفت: امیدواریم یک بازی خوب و تماشاگرپسند داشته باشیم که مردم هر ۲ کشور از آن لذت ببرند.

انتهای پیام/

ارسال نظر