سپاهان به بیانیه سازمان لیگ واکنش نشان داد

باشگاه سپاهان در پاسخ به سازمان لیگ در خصوص قرارداد هادی محمدی توضیحاتی را ارائه داد.

سپاهان به بیانیه سازمان لیگ واکنش نشان داد

به گزارش مملکت آنلاین، پس از جریمه باشگاه سپاهان و اعلام تخلف توسط کمیته انضباطی و پاسخ این باشگاه، سازمان لیگ (پنجشنبه) با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد سپاهان هیچ اصلاحیه‌ای در قرارداد کارگزار بازیکن خود (هادی محمدی) انجام نداده است.

حالا پس از انتشار این بیانیه باشگاه سپاهان در پاسخ به سازمان لیگ در خصوص قرارداد هادی محمدی، توضیحاتی را ارائه داد که متن این بیانیه را در زیر می‌خوانید:

۱- در ابتدا اشاره می نماییم که در پی انتشار رای غیرقابل قبول کمیته انضباطی و به دنبال اطلاعیه تفصیلی باشگاه سپاهان پس از انتشار رای، برای همگان مشخص شد، آنچه که به عنوان تخلفات گسترده باشگاه سپاهان طی یک عملیات روانی-رسانه‌ای بی‌سابقه از آن یاد می شد، محلی از اعراب نداشته است.

۲-اما به استحضار می رساند، همان‌گونه که در اطلاعیه تفصیلی باشگاه سپاهان بیان گردید، این باشگاه نسبت به تحویل نسخه فیزیکی قرارداد اصلاح شده بازیکن خود _با امضای بازیکن _ اقدام نموده و حتی نسخه فیزیکی اولیه که مبلغ کارگزاری آن به صورت دستی اصلاح شده بود نیز در سازمان لیگ موجود می‌باشد؛ ضمناً در بند ۱۵ قرارداد قید شده است که در صورت تضاد بین متون انگلیسی و فارسی، متن فارسی ملاک می‌باشد. از مسئولین هم درخواست می‌شود، اصل هر دو نسخه قرارداد را در روز جلسه کمیته استیناف به این کمیته محترم ارائه نمایند.

۳- البته لازم به ذکر است باشگاه سپاهان به دلیل عدم عودت فایل پی دی اف قرارداد در سامانه ثبت سازمان لیگ، نتوانست این نسخه پی دی اف را اصلاح نماید.

۴-  ذکر این نکته نیز لازم است که باشگاه سپاهان هیچ‌گونه وجهی را به طور مستقیم به کارگزار بازیکن پرداخت نمی‌کند و پرداخت حق کارگزاری از جمله تعهدات بازیکن می‌باشد.

۵- ضمنا در پایان از ملت شریف ایران به‌ویژه هواداران عزیز سپاهان به جهت قرارگرفتن ناخواسته در جریان جنگ رسانه ای سنگین در ماه ‌های گذشته بر علیه باشگاه سپاهان _که البته این باشگاه هیچ نقشی در آن نداشته‌است، پوزش می طلبیم.

پیش از این سازمان لیگ فوتبال در اطلاعیه‌ای مدعی شد: باشگاه سپاهان هیچگونه اصلاحی مورد پذیرش سازمان لیگ در خصوص رقم کارگزاری بازیکن (هادی محمدی) نداشته است. پیروبیانیه های مکرر باشگاه سپاهان بااطلاع میرساند برخلاف ادعای این باشگاه مبنی بر اصلاح رقم مالی مربوط به کارگزاری بازیکن (هادی محمدی) از مبلغ ۱۷ میلیارد تومان به یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان باطلاع میرساند قرارداد قانونی و ثبت شده در سازمان لیگ که با امضاو ممهور به مهر باشگاه و کارگزار مربوطه و بازیکن میباشد و بصورت فارسی و لاتین در قالب عدد و حروف قید شده و دارای اعتبار میباشد همان مبلغ ۱۷ میلیارد تومان است ضمنا علاوه بر ان باشگاه سپاهان در قرارداد بازیکن دیگری (احسان پهلوان) مبلغ ۳ میلیارد تومان با همان کارگزار با توافق طرفین ( باشگاه ، کارگزار، بازیکن ) قید و ثبت شده است که در مجموع تعهد باشگاه سپاهان صرفا در قبال این کارگزار از بابت قراردادهای دو فصل بازیکنان فوق الذکر مبلغ ۲۱۳۰۰۰۰۰۰۰۰۰ ریال معادل ( بیست و یک میلیارد و سیصد میلیون تومان میباشد ).

انتهای پیام/

ارسال نظر