فولاد خوزستان به دنبال سرمربی اسپانیایی

گفته می شود باشگاه فولاد در حال مذاکره با یک مربی اسپانیایی است.

فولاد خوزستان به دنبال سرمربی اسپانیایی

به گزارش مملکت آنلاین، در لیگ بییست و دوم بعد از جدایی ناگهانی جواد نکونام از فولاد، باشگاه فولاد با منصوریان به توافق رسید؛ سرمربی که جذب آن با واکنش های مختلف از سوی هواداران فولاد همراه بود. منصوریان اگرچه در روند امتیازگیری موفق تر از نکونام عمل کرد اما هرگز در بازی های خانگی مورد حمایت صد درصدی هواداران تیمش نبود. حتی بازی هایی که تیمش برنده از زمین بیرون آمد.

همیشه عده ای از هواداران با حضور در ورزشگاه و سردادن شعارِ اخراج منصوریان و جذب سرمربی خارجی، فضای استادیوم خانگی فولاد را جور دیگری نشان دادند و اگرچه منصوریان همیشه آن ها را هواداران واقعی فولاد نمی دانست اما عصبانیت این مربی در آخرین نشست فولاد در بازی هفته پایانی لیگ بعد از بازی با آلومینیوم، نشان داد او هم از نامهربانی آن عده از هواداران به شدت خسته و دلگیر است. منصوریان در همین نشست در صحبت های خود از کلمات و جملاتی خطاب به برخی از هواداران فولاد استفاده کرد که آتش اختلافات بین او و هواداران را شعله ورتر کرد. به صورتی که حتی هواداران فولاد در بازی استقلال خوزستان و آرمان گهر در لیگ یک نیز مجددا با بنر به ورزشگاه غدیر اهواز آمدند و بازهم خواستار اخراج منصوریان شدند.

اگرچه اخیرا هم باشگاه فولاد در یک بیانیه به دفاع از منصوریان پرداخت و هرگونه توهین را محکوم کرد اما شنیده ها حاکی از این است که هنوز ادامه همکاری با منصوریان در هاله ابهام است و حتی باشگاه در حال آغاز رایزنی و مذاکره با یک مربی سرشناس خارجی و از کشور اسپانیایی است.

باید دید منصوریان در فولاد می ماند یا فولاد بازهم در راس کادرفنی دچار تغییرات خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر