احتمال پیوستن ستاره منچسترسیتی به لیگ عربستان

هافبک منچسترسیتی گفت: دو سال بازی در عربستان پولی را به دست می‌آورم که در فوتبال اروپا برای به دست آوردنش باید ۱۵ سال بازی کنم.

احتمال پیوستن ستاره منچسترسیتی به لیگ عربستان

به گزارش مملکت آنلاین، کوین دی‌بروینه یکی از بازیکنانی است که احتمال حضورش در لیگ عربستان بسیار جدی است. باشگاه‌های عربستانی سخت به دنبال جذب این ستاره بلژیکی‌اند و ظاهرا خود این بازیکن هم در نهایت نمی‌تواند در برابر پیشنهاد‌های وسوسه‌انگیز عربستانی‌ها مقاومت کند.

به نوشته اسپورت، دی‌بروینه در واکنش به احتمال حضورش در لیگ عربستان گفت: در زندگی باید با روی باز با همه چیز برخورد کرد. موضوع رقم‌های باورنکردنی مالی است و اینکه من هم به سال‌های پایانی فوتبالم نزدیک شده‌ام و به همین خاطر باید در این زمینه به‌خوبی فکر کنم تا بهترین تصمیم را بگیرم.

وی ادامه داد: اگر دو سال در عربستان بازی کنم می‌توانم رقمی باورنکردنی را به دست آورم. با دو سال بازی در عربستان پولی را به دست می‌آورم که در فوتبال اروپا برای به دست آوردنش باید ۱۵ سال بازی کنم و به همین خاطر این تصمیم مهمی است.

دی‌بروینه در پایان گفت: همسرم ماجراجویی را دوست دارد و در خانواده با جدیت درباره این موضوع صحبت می‌کنیم. من یک سال دیگر با سیتی قرارداد دارم و باید دید که در نهایت چه اتفاقی می‌افتد.

انتهای پیام/

ارسال نظر