بارسلونا در نبرد کامبک‌ها، پاری‌سن‌ژرمن را در خانه‌اش برد

تیم فوتبال بارسلونا موفق شد از مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه ۳ بر ۲ پاری‌سن‌ژرمن را مغلوب کند.

بارسلونا در نبرد کامبک‌ها، پاری‌سن‌ژرمن را در خانه‌اش برد

به گزارش مملکت آنلاین، دیدار تیم‌های پاری‌سن‌ژرمن و بارسلونا از مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا از ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه در ورزشگاه پارک دو پرنس با قضاوت آنتونی تیلور برگزار شد که در نهایت این دیدار با برتری ۳ بر ۲ بارسلونا به پایان رسید.

در دقیقه ۳۷ این تیم میهمان بود که موفق شد گل اول را به ثمر برساند، دفع ناقص دوناروما مقابل پا رافینیا قرار گرفت و این وینگر برزیلی بارسلوناموفق شد اولین گل خود در لیگ قهرمانان اروپا را مقابل بارسلونا به ثمر برساند.

پاریسی‌ها نیمه دوم را عالی آغاز کردند و موفق شدند در دقیقه ۴۸ توسط دمبله گل اول را به ثمر برساند، پاس ام باپه به شکل ناقص توسط آرائوخو دفع شد تا دمبله از زاویه بسته، دروازه تیم سابقش را به زیبایی باز کند. تنها ۳ دقیقه بعد کامبک تیم میزبان تکمیل شد، روی یک حرکت تیمی ویتینیا موفق شد با یک ضربه آرام دروازه تراشتگن را برای دومین‌بار باز کند.

بارسلونا اصلا دوست نداشت که با شکست پاریس را ترک کند، پدری تنها یک دقیقه زمان احتیاج داشت روند بازی را تغییر بدهد، پاس در عمق این بازیکن در محوطه جریمه با ضربه والی تماشایی رافینیا همراه شد تا این وینگر برزیلی در این دیدار دبل کند.

باز هم تعویض‌های ژاوی جواب داد، این‌بار آندرئاس کریستنسن تنها ۲ دقیقه بعد از ورود به زمین موفق شد روی ارسال کرنر ایلکای گوندوگان با ضربه سر گل سوم بارسلونا را به ثمر رساند تا تیم میهمان در این دیدار کامبک کند.

انتهای پیام/

ارسال نظر