صعود مقتدرانه بایرن مونیخ با جبران باخت دور رفت مقابل لاتسیو

بایرن مونیخ از صعود نکردن به مرحله یک‌چهارم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا نجات یافت و با شکست دادن لاتسیو به جمع هشت تیم برتر رسید.

صعود مقتدرانه بایرن مونیخ با جبران باخت دور رفت مقابل لاتسیو

به گزارش مملکت آنلاین، دیدار تیم‌های بایرن مونیخ و لاتزیو از دور برگشت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا از ساعت ۲۳:۳۰ دقیقه سه‌شنبه شب در ورزشگاه آلیانتس آرنا با قضاوت اسلاوکو وینچیچ برگزار شد که در نهایت این دیدار با برتری ۳ بر صفر بایرن مونیخ به پایان رسید.

دیدار رفت دو تیم با برتری یک بر صفر لاتزیو به پایان رسیده بود و توماس توخل به دنبال گرفتن انتقام شکست بازی رفت بود تا بتواند با برتری در این دیدار بایرن را کمی از بحران خارج کند.

فشار حملات بایرن مونیخ سرانجام در دقیقه ۳۹ نتیجه داد. هرکین موفق شد ضربه رافائل گریرو در میانه راه با ضربه سر تبدیل به گل اول بایرن مونیخ در این دیدار کند. شاگردان توخل شرایط صعود را قبل از پایان نیمه اول فراهم کردند. در دقیقه ۲+۴۵ ارسال کرنر گریرو با شوت والی دلیخت همراه شد که در نهایت با اثرگذاری توماس مولر وارد دروازه لاتزیو شد.

این پایان کار نبود و درخشش هری کین در نیمه دوم نیز ادامه داشت، در دقیقه ۶۶ ضربه لروی سانه با دفع ناقص پروودل دروازه بان لاتزیو همراه بود و کین موفق شد گل دوم خودش در این دیدار را به ثمر برساند تا کمی خیال هواداران بایرن را از بابت برتری و صعود راحت کند.

با این نتیجه تیم فوتبال بارن مونیخ موفق شد در مجموع با برتری ۳ بر یک راهی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر