سرمربی بایرن مونیخ تغییر می‌کند / توخل می‌رود

دوران مربیگری توماس توخل در بایرن مونیخ در پایان فصل به پایان خواهد رسید.

سرمربی بایرن مونیخ تغییر می‌کند / توخل می‌رود

به گزارش مملکت آنلاین، توماس توخل در این فصل عملکرد خوبی در بایرن نداشته است و اسکای و بیلد اعلام کردند این مربی در پایان فصل از بایرن جدا خواهد شد. توخل در مارس ۲۰۲۳ جانشین یولیان ناگلزمان شد.

شبکه تلویزیونی اسکای و رسانه بیلد امروز چهارشنبه گزارش دادند، این مربی ۵۰ ساله در تابستان از سمت سرمربیگری بایرن کنار گذاشته خواهد شد. این اتفاق نتیجه مذاکرات مدیران باشگاه و توماس توخل بوده است. بر همین اساس به‌زودی یک بیانیه رسمی نیز از سوی بایرن مونیخ اعلام خواهد شد. قرارداد توخل با بایرن مونیخ تا ژوئن ۲۰۲۵ اعتبار خواهد داشت.

دو شکست پیاپی در بوندسلیگا باعث شده است تا این تیم اکنون ۸ امتیاز با صدر جدول فاصله داشته باشد. آن‌ها هم‌چنین در بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل لاتزیو نیز شکست خوردند و در جام حذفی، مقابل تیم دسته سومی ساربروکن شکست خورد و حذف شد. 

توخل در مارس ۲۰۲۳ پس از جدایی یولیان ناگلزمان، هدایت این تیم را بر عهده گرفت و با این تیم عنوان قهرمانی در بوندسلیگا را به دست آورد. این قهرمانی یازدهمین قهرمانی پیاپی بایرن مونیخ در بوندسلیگا بود. 

پیش از این کوریره‌ دلواسپورت نوشت سران تیم مونیخی با نمایندگان زیدان تماس گرفته است و قصد دارند این مربی را جایگزین توخل روی نیمکت مربیگری بایرن کنند. 

آخرین دوران مربیگری زیدان در رئال مادرید بود که در سال ۲۰۲۱ این تیم را ترک کرد. زیدان بعد از جدایی از رئال مادرید با وجود آن که پیشنهادهای زیادی داشته است اما حاضر به هدایت هیچ تیمی نشده است. او در گفت‌وگویی که با مونت کارلو داشت اعلام کرد که به‌زودی به دنیای مربیگری برمی‌گردد.

انتهای پیام/

ارسال نظر