واکنش مالک قطری پاری‌سن‌ژرمن درخصوص توافق ام‌باپه با رئال مادرید

رئیس باشگاه پاری‌سن‌ژرمن به خبر جدایی کیلیان ام‌باپه از این تیم و حضورش در رئال مادرید واکنش نشان داد.

واکنش مالک قطری پاری‌سن‌ژرمن درخصوص توافق ام‌باپه با رئال مادرید

به گزارش مملکت آنلاین و به نقل از RMC، در روزهای اخیر بار دیگر بحث جدایی کیلیان ام‌باپه از پاری‌سن‌ژرمن مطرح شده است و بعضی رسانه‌های معتبر مدعی شدند که او با رئال مادرید به توافق نهایی دست پیدا کرده و در تابستان رسما راهی رئال خواهد شد. این خبر با واکنش ناصر الخلیفی، رئیس باشگاه پاری‌سن‌ژرمن همراه شد.

الخلیفی در واکنش به انتشار خبر جدایی ام‌باپه از پاری‌سن‌ژرمن گفت: بدون شک دوست دارم که ام‌باپه در تیم باقی بماند و این کاملا روشن است. از همه می‌خواهم که ام‌باپه و پاری‌سن‌ژرمن را به حال خود رها کنند و در مسائل مربوط به ما دخالت نکنند. بحث ما و ام‌باپه اصلا مالی نیست. ما یک توافق خوب با ام‌باپه داریم واصلا دوست ندارم درباره جزئیاتش حرفی بزنم.

رئیس قطری باشگاه پاری‌سن‌ژرمن ادامه داد: ام‌باپه بهترین بازیکن جهان است و پاری‌سن‌ژرمن بهترین باشگاه برای این بازیکن. او محور برنامه‌ها و فرآیندهای ما به شمار می‌آید. ام‌باپه بهترین زمین تمرین و ورزشگاه و امکانات را در اختیار دارد. او با بهترین مربی کار می‌کند و هر ساله در لیگ قهرمانان اروپا حضور دارد. لیگ فرانسه نسبت به قبل بسیار پیشرفت کرده است. شرایط ما خوب است و به ام‌باپه هم اطمینان داریم. لطفا او را به حال خود رها کنید.

قرارداد ام‌باپه با پاری‌سن‌ژرمن تابستان پیش رو به پایان می‌رسد و این بازیکن هنوز قراردادش را با تیم تمدید نکرده است و با این روند او میتواند در تابستان پیش رو به صورت بازیکن آزاد راهی هر تیمی که دوست دارد بشود.

انتهای پیام/

ارسال نظر