جایزه سالانه‌ هوش مصنوعی ایران برگزار می‌شود

جایزه سالانه‌ هوش مصنوعی ایران (iAAA) ذیل رویدادهای مساله‌محور بنیاد ملی نخبگان برگزار می‌شود.

جایزه سالانه‌ هوش مصنوعی ایران برگزار می‌شود

به گزارش مملکت آنلاین، جایزه سالانه‌ هوش مصنوعی ایران (iAAA) ذیل رویدادهای مساله‌محور طرح «شهید بابایی» بنیاد ملی نخبگان و با حمایت ستاد علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی و فناوری ریاست جهوری و چالش ملی طرح شده توسط آزمایشگاه ملی نقشه‌برداری مغز برگزار می‌شود.

این مسابقه با همکاری و حمایت بیش از ۲۵ نهاد دولتی و خصوصی به منظور آشنایی و ترویج انجام پروژه‌های واقعی در حوزه‌ هوش مصنوعی تدارک دیده شده است. هدف از برگزاری این مسابقه علاوه بر تعمیق و گسترش دانش و توانایی‌های علاقه‌مندان و متخصصین، ایجاد و گسترش هسته‌های فناور و نوآور این حوزه در کشور است.

در مرحله اول این رویداد، طی ۳ماه، بیش از ۱۲۰ ساعت آموزش به صورت غیرحضوی به شرکت‌کنندگان ارائه خواهد شد و سعی شده است آموزش‌های داده شده برای حل چالش مسابقه کافی باشد و سرنخ‌های لازم را در اختیار افراد علاقه‌مند قرار دهد تا در ادامه با سعی و تلاش خود در قالب یک مسابقه تیمی یا فردی بر سر موضوع مسابقه به رقابت بپردازند و دانش کسب شده را عمیق‌تر کنند. در این میان رویدادهای میانی فراوانی برای آشنایی بیشتر در قالب وبینار و رویدادهای حضوری برای ایشان تدارک دیده شده است که به تدریج اطلاع رسانی خواهد شد.

چالش دومین جایزه هوش مصنوعی ایران در حوزه سلامت و آنالیز تصاویر MRI است. در این مسابقه سعی خواهد شد تا میان حوزه سلامت، مهندسی، علوم پزشکی و هوش مصنوعی پل ارتباطی ایجاد شود.
دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های پزشکی و مهندسی، برنامه‌نویسان و تمامی افراد علاقه‌مند می‌توانند فارغ از دانش تخصصی و تجربه قبلی در این رویداد به صورت فردی یا گروهی ثبت‌نام کرده و علاوه بر بهره‌مندی از آموزش، از جوایز نقدی، امتیازهای ویژه بنیاد ملی نخبگان، فرصت کارآفرینی، گسترش شبکه حرفه‌‌ای و جذب در شرکت‌های دانش بنیان نیز بهره‌مند شوند.

مزایای این رویداد در این دوره به شرح ذیل است:

  • * ۶۰۰ میلیون تومان جایزه نقدی برای تیم‌های منتخب
  • * امتیاز نخبگانی
  • * فرصت کارآموزی و استخدام
  • * امکان سرمایه‌گذاری روی تیم‌های منتخب
  • * مدرک از مؤسسه آموزش عالی علوم شناختی با اعتبار وزارت علوم
  • * آموزش جامع و کاربردی به همراه رفع اشکال
  • * امکان آشنایی با نخبگان این حوزه در داخل و خارج کشور.

به نقل از بنیاد ملی نخبگان، علاقه‌مندان به شرکت در این دوره برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت مسابقه www.iaaa.ai مراجعه کنند و یا با دبیرخانه این رویداد به شماره ۹۱۰۶۵۱۶۰ـ۰۲۱ تماس بگیرند.

انتهای پیام/

ارسال نظر