مصرف قرص روانگردان عامل قتل دوست صمیمی

رییس پلیس آگاهی پایتخت گفت: پسر جوانی که پس از مصرف قرص روان‌گردان دوست صمیمی‌اش را به قتل رسانده بود، دستگیر شد.

مصرف قرص روانگردان عامل قتل دوست صمیمی

به گزارش مملکت آنلاین، سردار علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت گفت: اواسط امسال مرگ پسر ۲۱ ساله‌ای در یکی از بیمارستان‌های پایتخت به اداره دهم پلیس آگاهی اعلام شد.

وی افزود: با گزارش این خبر، تحقیقات کاراگاهان زبده اداره دهم آغاز و در بررسی‌ها مشخص شد که پسر جوان در جریان یک درگیری در پارک زخمی شده و پس از انتقال به بیمارستان، جانش را از دست داده بود.

این مقام ارشد انتظامی عنوان کرد: در ادامه تحقیقات کارآگاهان هویت عامل جنایت که دوست ۲۰ ساله مقتول بود، شناسایی شد و تلاش‌های شبانه‌روزی برای دستگیری او ادامه یافت.

گودرزی ادامه داد: در نهایت کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت موفق شدند مخفیگاه متهم را در شمال کشور شناسایی کرده و پس از هماهنگی‌های قضائی او را بازداشت کنند.

وی افزود: عامل این جنایت، پس از انتقال به اداره دهم به قتل اعتراف کرد و گفت، مقتول دوست صمیمی‌ام بود و از ۶ سالگی باهم بزرگ شدیم. شب حادثه تصمیم گرفتیم قرص روان‌گردان خریداری کنیم. قرص را خریداری کردیم و به پارک آمدیم. از وقتی به پارک آمدیم، توهم به ما دست داد. در همین حال بودیم که مقتول به من فحاشی کرد. همین موضوع باعث دعوا شد و چاقویی که داشتم را بیرون آوردم و یک ضربه به او زدم. خودم هم فرار کردم. مدتی در شهرهای غربی کشور بودم و بعد هم به شمال کشور رفتم و در خانه دوستم بودم.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: با اعتراف متهم ۲۰ ساله با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

انتهای پیام/

ارسال نظر