تصادف وحشتناک سایپا آبی و پراید در آزادراه قزوین و کرج بدلیل رانندگی خلاف جهت

رییس پلیس راه قزوین گفت: حرکت خلاف جهت در آزادراه قزوین - کرج، با برخورد ۲ دستگاه خودرو سواری پراید و نیسان همراه بود که در این حادثه راننده سواری پراید جان خود را از دست داد.

تصادف وحشتناک سایپا آبی و پراید در آزادراه قزوین و کرج بدلیل رانندگی خلاف جهت

به گزارش مملکت آنلاین و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ فرهاد ذاکری عصر دوشنبه اظهار کرد: با اعلام مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره تصادف در آزادراه قزوین - کرج، حوالی شهر مهرگان بلافاصله عوامل پلیس راه به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: در بررسی های صورت گرفته توسط کارشناسان پلیس راه مشخص شد که یک دستگاه سواری پراید سرقتی که خلاف جهت در آزادراه اقدام به حرکت کرده بود با یک دستگاه نیسان برخورد و در نتیجه راننده پراید در دم جام خود را از دست داده و راننده و سرنشین نیسان نیز دچار مصدومیت شده و توسط امدادگران حاضر در محل حادثه به مراکز درمانی منتقل شدند.

رییس پلیس راه استان قزوین با بیان اینکه ۲ دستگاه خودروی سواری دیگر در این حادثه دچار خسارت شده بودند، ادامه داد: علت حادثه حرکت سواری پراید در مسیر خلاف جهت بود و عوامل امدادی و ماموران پلیس راه پس از ایمن‌سازی محل و عادی شدن شرایط به ماموریت خود در محل خاتمه دادند.

انتهای پیام/

ارسال نظر