دو فوتی و ۱۲ مصدوم در چهار تصادف استان آذربایجان‌غربی

چهار تصادف جداگانه در محورهای مواصلاتی آذربایجان غربی دو فوتی و ۱۲ مصدوم داشت.

دو فوتی و ۱۲ مصدوم در چهار تصادف استان آذربایجان‌غربی

به گزارش مملکت آنلاین، تصادفات در آذربایجان‌غربی خسارات و تلفات زیادی داشته و این استان را در زمره استان‌های پرحادثه قرارداده است.

حمید محبوبی مدیرعامل هلال احمر آذربایجان‌غربی گفت: صبح امروز و در ساعت ۷:۵۶ صبح  در جاده سلماس - ارومیه تصادف زنجیره‌ای ۳ خودرو ( کوئیک، ایسوزو و دنا) گزارش شد که نجاتگران هلال‌احمر پایگاه امداد و نجات قوشچی ارومیه بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: این حادثه ۴ حادثه دیده و ۱ مصدوم داشت که بعد از اقدامات اولیه  مصدوم به مرکز درمانی انتقال یافت.

photo_2024-03-09_20-42-42

برخورد کامیون با پژو پارس در محور پیرانشهر - نقده سبب آتش‌سوزی خودرو پژو شد و ۱ مصدوم و یک نفر فوتی برجای گذاشت

محبوبی اضافه کرد:  ساعت۱۵:۱۰ نیز در محور پیرانشهر- نقده (پیچ خالدار)، خودرو پژوپارس و کامیون ۶ چرخ باهم برخورد کردند که این تصادف سبب آتش سوزی خودرو پژو شد و نجاتگران هلال‌احمر پایگاه امداد و نجات سه راهی جلدیان هلال احمر پیرانشهر بلافاصله با خودروی ست نجات به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: این حادثه ۱ فوتی و ۱ نفر مصدوم داشت.

واژگونی خودروی سواری پراید ۴ مصدوم برجای گذاشت

مدیرعامل هلال احمر آذربایجان‌غربی ادامه داد:  ساعت ۱۶:۰۲ در محور چایپاره به ایواوغلی یک خوردوی سواری پراید واژگون شد و نجاتگران هلال‌احمر پایگاه موقت امداد و نجات شهید مخلص شهرستان چایپاره بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.

وی خاطر نشان کرد: این حادثه ۵ حادثه دیده و ۴ مصدوم داشت که بعد از انجام اقدامات اولیه، مصدومین به مرکز درمانی انتقال یافتند.

photo_2024-03-09_20-42-53

دومین تصادف در محور ارومیه- سلماس طی امروز ۱ فوتی برجای گذاشت

محبوبی گفت: ساعت ۱۶:۴۵ در جاده سلماس - ارومیه تصادف یک دستگاه خاور با ۴۰۵ و واژگونی خاور گزارش شد که نجاتگران هلال‌احمر پایگاه امداد و نجات قوشچی ارومیه بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.

photo_2024-03-09_20-42-55

وی گفت: این حادثه ۶حادثه دیده ، ۳ مصدوم و یک فوتی داشت که مصدومین بعد از اقدامات اولیه به مرکز درمانی انتقال و فوتی حادثه نیز به مراجع قضایی تحویل داده شد .

انتهای پیام/

ارسال نظر