قاتل ۳ عضو خانواده خودکشی کرد

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان گفت: فردی که اقدام به قتل ۳ نفر از بستگان خود کرده بود پیش از اینکه موفق به قتل ۳ کودک این خانواده شود، دستگیر شد.

قاتل ۳ عضو خانواده خودکشی کرد

به گزارش مملکت آنلاین، حسین بساطی، فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان اظهار داشت: ساعت حدود یک و ۳۰ دقیقه بامداد سه شنبه ماموران کلانتری ۲۰ فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان در پی تماس تلفنی شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع قتل مسلحانه در یکی از منازل محله ملک شهر اصفهان مطلع و بلافاصله در محل حادثه حضور می‌یابند.

وی افزود: ماموران پس از حضور در محل قاتل که مسلح بود را مشاهده می‌کنند و قصد دستگیری او را داشتند که متهم هنگامی که خود را در محاصره ماموران می‌بیند با شلیک به سینه اش، خود را مجروح که بلافاصله ماموران وی را دستگیر و به وسیله آمبولانس به بیمارستان منتقل می‌کنند، اما با وجود تلاش پزشکان جان خود را از دست می‌دهد.

بساطی در تشریح جزئیات این حادثه گفت: قاتل ۴۴ ساله معتاد به هروئین و شیشه بود که بر اثر توهمات ناشی از مصرف مواد به صورت جنون آمیز ابتدا مقتولان این حادثه شامل داماد برادر، دختر برادر و خواهر داماد برادرش را در حالی که در خواب بودند با آجر مجروح و سپس با استفاده از اسلحه‌ای که در منزل بود دست به این جنایت می‌زند و قصد کشتن ۳ کودک این خانواده را نیز داشت که با اقدام به موقع و محاصره وی توسط پلیس امکان این کار را پیدا نکرده و این ۳ کودک از مرگ حتمی نجات یافتند.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان با بیان اینکه قاتل در کمترین زمان توسط ماموران دستگیر و از اتفاقات احتمالی دیگر توسط متهم جلوگیری به عمل آمد، خاطرنشان کرد: تحقیقات در خصوص ابعاد این حادثه در دست بررسی است.

انتهای پیام/

ارسال نظر