۱۳ کشته و زخمی در دو تصادف جداگانه

دو تصادف در استان‌های قزوین و اصفهان ۱۳ کشته و زخمی داشت.

۱۳ کشته و زخمی در دو تصادف جداگانه

به گزارش مملکت آنلاین، دو تصادف خونین در دو محور استان‌های قزوین و اصفهان رخ داد.

برخورد ال ۹۰ با کامیون در آوج پنج کشته و مصدوم برجای گذاشت

سرهنگ فرهاد ذاکری منش اظهار داشت: به دنبال اعلام مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ مبنی بر برخورد یک دستگاه سواری ال ۹۰ با یک دستگاه کامیون کشنده در گردنه آوج،‌ بلافاصله تیم تصادفات به همراه نیروهای امدادی در محل حاضر شدند.
وی ادامه داد: با حضور ماموران و در بررسی های اولیه مشخص شد در برخورد یک دستگاه سواری ال ۹۰ با یک دستگاه کامیون کشنده متاسفانه ۲ تن از سرنشینان سواری ال ۹۰ جان خود را از دست داده و سه نفر دیگر نیز مصدوم شده اند که توسط عوامل امدادی به مراکز درمانی منتقل شدند.
ذاکری منش با اشاره به علت این حادثه دلخراش، خاطرنشان کرد: براساس نظر کارشناسان پلیس راه،‌ انحراف به چپ سواری ال ۹۰ علت وقوع این حادثه اعلام شد.

حادثه رانندگی در جاده تیران اصفهان ۲ کشته و ۶ مصدوم برجاگذاشت

عباس عابدی اظهار داشت:  براثر برخورد سه دستگاه خودروی پژو، سمند و وانت پیکان در جاده سامان به تیران ، ۲ نفر کشته و ۶ نفر مصدوم شدند.

وی افزود: این حادثه ساعت ۱۰ و ۴۹ دقیقه امروز به اورژانس ۱۱۵ اعلام شد و سه واحد امدادی اورژانس پیش بیمارستانی و ۲ واحد امدادی هلال احمر در محل حادثه حضور یافتند.

وی ادامه داد: در این حادثه ۲ مرد ۵۵ و ۶۵ ساله جان باختند.

سخنگوی مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی اصفهان با اشاره به اینکه مصدومان این حادثه سه زن و سه مرد بودند، خاطرنشان کرد: مصدومان به بیمارستان کاشانی شهرکرد منتقل شدند.

انتهای پیام/

ارسال نظر