فروش املاک مازاد آموزش و پرورش راه برون رفت از بحران کمبود مدرسه است

رییس مجمع خیرین مدرسه ساز کشور گفت : برای برون رفت از بحران فعلی کمبود کلاس درس، املاک مازاد آموزش و پرورش باید به فروش برسد.

فروش املاک مازاد آموزش و پرورش راه برون رفت از بحران کمبود مدرسه است

به گزارش مملکت آنلاین، ناصر قفلی امروز ۱۰ شهریورماه در مراسم افتتاح بزرگترین مدرسه خیرساز کشور در خوی با بیان اینکه ۲۰۰ هزار میلیارد ارزش ریالی املاک مازاد آموزش و پرورش است، اظهار کرد: بهتر است آموزش و پرورش برای برون رفت از بحران فعلی املاک مازادش را بفروش برساند.

وی از سیدناصر سیدی بخاطر ساخت این مجموعه ارزشمند فرهنگی و آموزشی تقدیر و تشکر کرد و گفت : زبان از بیان این همه زیبایی و لطف و زحمات این خیر عاجز است. 

قفلی ادامه داد : خیرین مدرسه برای ساخت مدارس خیرساز با تمامی مشکلات و گرفتاری ها و تورم شبانه روز تلاش و کوشش می کنند. 

سید ناصر سیدی، مدیر عامل بزرگترین مدرسه خیرساز کشور نیز در آیین افتتاح  اظهار کرد : برایم خیلی مهم است که بتوانم چرخ های نظام آموزشی و پرورشی کشور به حرکت در آورم. 

وی با بیان اینکه برای ساخت این مجموعه از بهترین امکانات آموزشی در سطح جهان استفاده شده تا برند آموزش و پرورش کشور در سطح جهان مطرح شود و ۲۰۰ میلیارد تومان برای احداث این مجموعه هزینه شده است، ادامه داد : در سرزمین مادری ام شایسته بهترین هاست و باید بهترین ها را برای این سرزمین به ارمغان آوریم. 

در این مراسم همچنین تفاهم نامه آموزشی بین معاون وزیر و رییس مدارس غیر انتفاعی کشور برای نحوه مدیریت این مجتمع به امضا رسید. 

انتهای پیام/

ارسال نظر