دستگیری شرور شهرستان ری

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری شروری که اقدام به تیراندازی و قدرت نمایی در یکی از بوستان‌های این منطقه کرده بود، خبر داد.

دستگیری شرور شهرستان ری

به گزارش مملکت آنلاین، سرهنگ محمد قاسم طرهانی در تشریح جزئیات این پرونده گفت:‌ به دنبال اعلام وقوع یک فقره قدرتنمایی اراذل و اوباش در پارک سه دختران شهرری، رسیدگی به موضوع در دستورکار ماموران پلیس قرار گرفت و آنان در جریان تحقیقات خود متوجه شدند که فردی با سلاح گرم اقدام به تیراندازی و ایجاد مجروحیت برای طرف مقابل کرده است. 

وی افزود: تحقیقات اولیه نشان از این داشت درگیری در بین دو تن از اراذل و اوباش رخ داده است و متهم برای قدرت نمایی اقدام به تیراندازی و مجروحیت طرف مقابل کرده است. در ادامه مخفیگاه متهم نیز مورد شناسایی قرار گرفت. 

فرمانده انتظامی شهرستان ری ادامه داد: با شناسایی مخفیگاه متهم، ماموران پس از هماهنگی های قضائی متهم را روزگذشته در مخفیگاهش دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند. این فرد در مقر انتظامی تحت بازجویی قرار گرفت که در جریان آن به جرم خود اعتراف کرد. در ادامه نیز برای متهم پرونده‌ای تشکیل شد و او پس از تکمیل پرونده و پایان تحقیقات برای سیر مراحل قانونی به دادسرا اعزام شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر