قتل پنج عضو یک خانواده در سیرجان / دادستان جزئیات را اعلام کرد

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سیرجان از قتل پنج نفر از اعضای یک خانواده در سیرجان خبر داد و گفت: در این حادثه اعضای یک خانواده شامل زن و شوهر و سه فرزند خانواده به قتل رسیده‌اند.

قتل پنج عضو یک خانواده در سیرجان / دادستان جزئیات را اعلام کرد

به گزارش مملکت آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دادگستری استان کرمان، مجتبی قدیمی روز دوشنبه در تشریح جزییات این خبر افزود: پس از کسب گزارش مردمی مبنی بر مفقودی اعضای یک خانواده در سیرجان در ساعت ۲۳ شامگاه گذشته بلافاصله رسیدگی به موضوع در دستور کار دادستانی و پلیس قرار گرفت.

وی اعلام کرد: ماموران پلیس آگاهی سیرجان و بازپرس ویژه قتل بلافاصله در محل منزل این خانواده حاضر شده و متوجه می شوند درب منزل قفل و مشکوک است که ماموران پس از کسب دستور قضایی فک قفل می کنند و وارد منزل می شوند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سیرجان ادامه داد: متاسفانه ماموران پس از ورود به منزل با اجساد اعضای این خانواده مواجه می شوند که با سلاح سرد به قتل رسیده بودند.

این مقام قضایی عنوان کرد: بلافاصله دستورات قضایی برای شناسایی هویت و دستگیری فرد ضارب صادر می شود و تحقیقات تکمیلی در این رابطه ادامه دارد.

قدیمی گفت: با توجه به اینکه از خانه مقتول مقادیری زیادی طلا و جواهرات و اموال خانه به سرقت رفته به نظر می رسد انگیزه اصلی قاتل سرقت و مسائل مالی بوده است.

دادستان سیرجان گفت: این خانواده اصالتا غیر بومی استان کرمان هستند و پدر خانواده در صنعت فرش فعالیت داشته است.

وی اعلام کرد: رسیدگی به پرونده فوق به صورت ویژه در دستور کار قضایی قرار دارد و اطلاعات تکمیلی در این رابطه از طریق روابط عمومی دادگستری استان کرمان به اطلاع شهروندان رسانده خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر