دستگیری ۶ مرد جوان در تهران بدلیل قتل در پارک پرندگان

رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی پایتخت گفت: ۶ مرد جوانی که در ورودی پارک پرندگان دست به جنایت زده بودند، دستگیر شدند.

دستگیری ۶ مرد جوان در تهران بدلیل قتل در پارک پرندگان

به گزارش مملکت آنلاین از پلیس تهران، سردار علی ولی‌پور گودرزی روز پنجشنبه اظهار کرد: سه‌شنبه بیست و پنجم اردیبهشت‌ماه، کارکنان انتظامات بیمارستان الغدیر از طریق تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مرگ مرد جوانی را روی تخت بخش اورژانس گزارش کردند.

وی افزود: با اعلام این خبر، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ پای در سردخانه بیمارستان گذاشتند و جسد مرد جوانی را مشاهده کردند که براثر ضربات چاقو به قتل رسیده بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد که مرد جوان در یک نزاع دسته‌جمعی در ورودی پارک پرندگان قربانی جنایت شده است.

ولی‌پور گودرزی اضافه کرد: تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت؛ مقتول به‌همراه دوست خود که مشروبات الکلی مصرف کرده بودند در ورودی پارک پرندگان با ۶ نفر دیگر با انگیزه نامشخص درگیر شده و در جریان این نزاع با ضربات چاقو به قتل رسیده است.

رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی پایتخت گفت: بدین ترتیب ۶ نفر از متهمانی که در این درگیری خونین حضور داشتند، دستگیر شدند و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران مأموریت یافتند با اقدامات اطلاعاتی هویت افرادی را که در جنایت نقش مهمی داشتند و پس از ارتکاب جرم پا به فرار گذاشته را بازداشت کنند.

ولی‌پور گودرزی تاکید کرد: جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات جهت روشن شدن زوایای پنهان پرونده همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظر