پیکر رئیس جمهور شهید و همراهان در قم تشییع شد

پیکر خادم الرضا، رئیس‌جمهور شهید و همراهان برای وداع و تشییع از جوار حرم مطهر حضرت معصومه (س) به سمت مسجد جمکران وارد قم شد.

پیکر رئیس جمهور شهید و همراهان در قم تشییع شد

به گزارش مملکت آنلاین، پیکر خادم الرضا، رئیس‌جمهور شهید و همراهان ایشان پس از تشییع باشکوه و بدرقه مردم غیور و قدرشناس آذربایجان شرقی، برای وداع و تشییع از جوار حرم مطهر حضرت معصومه(س) به سمت مسجد جمکران وارد قم شد.

پیکر حجت الاسلام رئیسی و همراهان ایشان که در سانحه سقوط بالگرد به شهادت رسیدند در بدو ورود به قم به مدرسه فیضیه منتقل و مراسم وداع با حضور طلاب و روحانیون برگزار شد.

طواف پیکر مطهر شهید جمهور بر گرد ضریح مطهر بانوی کرامت

پیکر مطهر شهید حجت الاسلام رئیسی و سایر شهدای سانحه بالگرد رئیس جمهور بر گرد ضریح مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها طواف داده شد.

در ادامه مراسم تشییع پیکرهای مطهر شهدای خدمت از عمود ۱۸ بلوار پیامبر اعظم تا مسجد مقدس جمکران تشییع خواهند شد.

مراسم وداع، تشییع و تدفین پیکر مطهر شهید حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی طی روزهای سه‌شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه در شهرهای تبریز، قم، تهران، بیرجند و مشهد مقدس برگزار می‌شود.

حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور که برای افتتاح سد مرزی «قیز قلعه‌سی» به آذربایجان شرقی سفر کرده بود، به علت سانحه‌ای که برای بالگرد حامل وی و همراهانش رخ داد، ‌ به شهادت رسید.آیت‌الله آل هاشم امام جمعه تبریز، حسین امیرعبداللهیان وزیر امورخارجه، مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی و چند تن دیگر از همراهان از جمله سرنشینان بالگرد حامل رئیس‌جمهور بوده‌اند.

انتهای پیام/

ارسال نظر