تخفیف ویژه در هتل‌های پایتخت مذهبی کشور به یک شرط

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی از تخفیف ۳۰ درصدی برای مسافرانی که ۱۰ شب در هتل‌های مشهد اقامت داشته باشند، خبر داد.

تخفیف ویژه در هتل‌های پایتخت مذهبی کشور به یک شرط

به گزارش مملکت آنلاین، یوسف بیدخوری امروز ۲۰ اسفندماه، در جلسه کمیته اسکان ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان رضوی اظهار کرد: براساس توافق صورت گرفته با هتلداران مشهد در راستای تکریم و کمک به زائران بارگاه منور رضوی در ایام ماه مبارک رمضان افرادی که ۱۰ روز در هتل‌های مشهد اقامت کنند، از تخفیف ۳۰ درصدی برخوردار خواهند شد، به این معنی که از ۱۰ شب اقامت در هتل‌های مشهد ۳ شب اقامت آن‌ها رایگان خواهد بود.

وی ادامه داد: این همکاری هتلداران علاوه بر افزایش ماندگاری زائران، موجب افزایش رضایتمندی زائران مشهد الرضا(ع) می‌شود.

سید محمود مادرشاهیان، رئیس جامعه حرفه‌ای هتلداران خراسان رضوی در ادامه جلسه اظهار کرد: مشهد با بیش از ۲۶۲ هتل فعال به زائران و مسافران در نوروز ۱۴۰۳ و ماه مبارک رمضان خدمت‌رسانی می‌کند.

وی با بیان این که نرخنامه در پذیرش هتل‌ها در معرض دید مسافران قرار دارد، خاطرنشان کرد: افرادی که از خدمات هتل‌های مشهد شکایت، انتقاد یا پیشنهادی دارند، می‌توانند از طریق سایت جامعه حرفه‌ای هتلداران خراسان رضوی این شکایت را ثبت و یا با شماره  ۰۵۱۳۲۲۱۳۳۳۴ تماس حاصل کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر