انسداد محور گیلانغرب به سومار بدلیل سیل

فرماندار گیلانغرب گفت: بر اثر بارندگی و جاری شدن سیلاب و تخریب کنارگذر (پل در حال احداث) روستای «چم سورک» از توابع این شهرستان در دهستان «ویژه‌نان» در محور گیلانغرب به سومار مسدود شده و تردد اکنون در این محور امکان پذیر نیست.

انسداد محور گیلانغرب به سومار بدلیل سیل

به گزارش مملکت آنلاین، علی پروین افزود: پل ارتباطی مسیر گیلانغرب به سومار از توابع این شهرستان (چم سورک) به دلیل بارندگی های شدید و سیلاب در فروردین ماه امسال تخریب شد که برای تردد با سازه فلزی ایجاد به یک کنارگذر شده بود که سیلاب شب گذشته و بارندگی شدید که هم اکنون همچنان ادامه دارد منجر به آب بردن این سازه ها و تخریب کنار گذر کرده و باعث قطع ارتباط گیلانغرب به سومار شده است.

وی اظهار کرد: رانندگان وسایل نقلیه می توانند از محور جایگزین ناودار به کوشک از توابع این شهرستان برای تردد به سومار و بالعکس استفاده نمایند.

فرماندار گیلانغرب گفت: با مساعد شدن هوا عملیات احداث پل و کنارگذر از سوی اداره راه و شهرسازی و پیمانکار مربوطه آغاز می شود.

او ادامه داد: در ۲۴ساعت گذشته تاکنون اعضای ستاد مدیریت بحران و گروه ها و دستگاه های امدادی شامل جمعیت هلال احمر، انتظامی و بسیج، راهداری پای کار هستند و از شب گذشته تا کنون در گیلانغرب بیش از ۴۶ میلی متر باران باریده است که طبق پیش بینی های اداره هواشناسی این سامانه بارشی تا فردا در شهرستان گیلانغرب فعال است.

انتهای پیام/

ارسال نظر