سارق تجهیزات برق و مخابراتی با ۳۰ فقره سرقت در تهران دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر از دستگیری یک سارق کابل برق و ‌تجهیزات مخابراتی با ۳۰ فقره سرقت خبر داد.

سارق تجهیزات برق و مخابراتی با ۳۰ فقره سرقت در تهران دستگیر شد

به گزارش مملکت آنلاین، سرهنگ محمدرضا علیزاده در تشریح جزئیات این خبر گفت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت کابل و تجهیزات مخابراتی در محله باغ فیض شهرستان اسلامشهر، رسیدگی به موضوع و اقدامات برای شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستورکار ماموران پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر با اشاره به نتایج بررسی‌های انجام شده از سوی ماموران پلیس، گفت: ماموران کلانتری ۱۵ امامزاده عقیل با بررسی‌ دوربین‌های مداربسته و انجام اقدامات پلیسی و بررسی سوابق سارقان سابقه دار موفق شدند سارق کابل و تجهیزات مخابراتی در این محدوده مورد شناسایی قراردهند. در ادامه نیز هماهنگی با مقام قضایی انجام و مجوزهای لازم اخذ شد و سرانجام این فرد طی عملیاتی پلیسی در اسلامشهر دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.

وی با اشاره به انجام بازجویی از متهم دستگیر شده در مقر انتظامی اظهارکرد: این فرد که دارای سابقه دستگیری بود، در جریان بازجویی‌های انجام شده به جرم خود و مجموعا ۳۰ فقره سرقت کابل برق و تجهیزات مخابراتی در شهرستان اسلامشهر اعتراف کرد.

علیزاده با بیان اینکه اقدام این فرد سارق موجب قطع شدن موقت برق و تلفن در برخی محدوده‌ها شده بود، گفت: برای این فرد پرونده‌ای تشکیل شد و در ادامه به همراه پرونده متشکله برای سیر مراحل قانونی و ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر