پایان روز دوم لیگ دسته ۲ تنیس آقایان به میزبانی ارومیه

رقابت های لیگ دسته ۲ باشگاههای کشور با حضور ۱۶ تیم در زمین های تنیس شهید باکری ارومیه در حال برگزاریست.

پایان روز دوم لیگ دسته ۲ تنیس آقایان به میزبانی ارومیه

به گزارش مملکت آنلاین، در این مسابقات در گروه یک رعد پدافند ارتش (ج)، ایزی پایپ، باشگاه کوجواری، شهدای ستاد آجا، در گروه دو  نظام مهندسی زنجان، هیسکا ، ملوان نداجا (ب) ، شرکت جهان فولاد سیرجان، در گروه سه هیئت تنیس هرمزگان، ملوان نداجا (ج) ، آکادمی تنیس کیارش، آکادمی تنیس علی‌نژاد و در گروه چهار نفت اهواز ، رادیولوژی دامپزشکی دکتر ماسوله، وی وایپ و آسانسور رحیم‌زاده حضور دارند.

 در نخستین روز این رقابت ها باشگاه تنیس کوجواری با نتیجه ۲ بر یک از سد تیم ایزی پایپ عبور کرد ،ملوان نداجا ب با نتیجه ۳ بر صفر هیسکا را برد و ملوان نداجا ج با همین نتیجه مقابل آکادمی تنیس علینژاد به پیروزی رسید. 

در ادامه این مسابفات رادیولوژی دامپزشکی دکتر ماسوله با نتیجه ۲ بر یک آسانسور رحیم زاده را مغلوب کرد و شهدای ستاد آجا با نتیجه ۳ بر صفر مغلوب رعد پافند ارتش شد. همچنین  تیم‌های نظام مهندسی زنجان و آکادمی تنیس کیارش با تکرار این نتیجه از سد تیم‌های شرکت جهان فولاد سیرجان و هیات تنیس هرمزگان عبور کردند و در آخرین دیدار این مرحله وی پایپ با نتیجه ۲ بر یک نفت اهواز زا شکست داد.

در روز دوم مسابقات در گروه یک رعد پدافند ارتش (ج) ۳ بر صفر ایزی پایپ و باشگاه کوجواری ۲ بر یک شهدای ستاد آجا را شکست دادند.

در گروه دو ، نظام مهندسی زنجان ۲ بر یک هیسکا را برد و ملوان نداجا (ب)  ۳ بر صفر بر شرکت جهان فولاد سیرجان غلبه کرد.

در گروه سه رقابت‌ها هیئت تنیس هرمزگان ۳ بر صفر به ملوان نداجا (ج) باخت و آکادمی تنیس کیارش ۳ بر صفر بر آکادمی تنیس علی‌نژاد پیروز شد و در گروه گروه چهار نفت اهواز ۳ بر صفر مقابل رادیولوژی دامپزشکی دکتر ماسوله پیروز شد و وی وایپ ۲ بر یک آسانسور رحیم‌زاده را شکست داد.

امروز در روز سوم و پایانی مرحله گروهی از گروه چهار وی‌وایپ با تیم رادیولوژی دامپزشکی دکتر ماسوله و نفت اهواز با آسانسور رحیم‌زاده، هیسکا با شرکت جهان فولاد سیرجان از گروه دو، آکادمی تنیس علی‌نژاد با هیئت تنیس هرمزگان از گروه سه و ایزی پایپ با شهدای ستاد آجا از گروه یک به رقابت خواهندپرداخت.

از ساعت ۱۳:۳۰ نیز ملوان نداجا (ب) با نظام مهندسی زنجان از گروه دو، ملوان نزاجا (ج) با آکادمی تنیس کیارش از گروه سه و رعد پدافند ارتش (ج) با باشگاه کوجواری از گروه یک به رقابت خواهندپرداخت.

به گفته حسن همتی رئیس هیات تنیس آذربایجان غربی، این مسابقات از ۱۶ تا ۲۴ تیر ماه با حضور ۱۶ تیم از استان های تهران ، خوزستان ، زنجان ، اصفهان ، البرز ، فارس ، کرمان ، آذربایجان شرقی ، هرمزگان و اردبیل آغاز شده و در حال برگزاری است. سرداوری این‌ دوره از رقابت ها بر عهده آرمین تمرخانی است و اکبر رجبی مدیریت بازی ها را بر عهده دارد .

انتهای پیام/

خبرنگار: سینا پسران افشاریان

ارسال نظر