تمام امور باشگاه تراکتور تبریز تعلیق شد

مدیرعامل باشگاه تراکتور گفت: تراکتور به عنوان یکی از سه برند برتر فوتبال کشور چرا خریدار ندارد؟ این اتفاق زنگ خطر بزرگ برای کل فوتبال کشورمان است و نشان می‌دهد که فوتبال سراسر زیان‌ده است.

تمام امور باشگاه تراکتور تبریز تعلیق شد

به گزارش مملکت آنلاین، هوشنگ نصیرزاده با اشاره به روند واگذاری باشگاه تراکتور، اظهار داشت: نبود خریدار برای تراکتور باعث ناراحتی است. تراکتور به عنوان یکی از سه برند برتر فوتبال کشور چرا خریدار ندارد؟ این اتفاق زنگ خطر بزرگ برای کل فوتبال کشورمان است و نشان می‌دهد که فوتبال اسران زیان‌ده است و درآمدهای آن کفاف هزینه‌هایش را نمی‌دهد. روز به روز هزینه‌های باشگاه‌داری به صورت سرسام‌آور افزایش پیدا می‌کند و در سوی دیگر محل جدیدی برای درآمد تعریف نمی‌شود.

مدیرعامل تراکتور ادامه داد: حق پخش تلویزیونی، تبلیغات محیطی و ... منابع درآمدی هستند که ما از آن محروم هستیم. امیدوارم صداوسیما حق‌ باشگاه‌ها را بدهد و اینگونه نباشد که ارتباط، یکطرفه باشد.

با عنوان «معاف مالیاتی» هواداران را فریب ندهید

وی با اشاره به برخی ادعاها مبنی بر «معاف مالیاتی بخش خصوصی با سرمایه‌گذاری در فوتبال» تأکید کرد: بار دیگر به صراحت اعلام می‌کنم تمامی شرکت‌های تابعه گروه توسعه سرمایه‌گذاری دریک و باشگاه تراکتور معاف از مالیات نیستند. برخلاف ادعای برخی دوستان، مالیات پرداختی باشگاه همان مالیات بازیکنان نیست. به عنوان مثال هواپیمایی آتا برای درآمد خود مالیات پرداخت می‌کند و بخشی از آن درآمد را به حساب باشگاه واریز می‌کند تا صرف امور باشگاه شود. جالب است ما هم برای آن پول دریافتی از آتا مالیات می‌دهیم.

تمامی امور باشگاه تعلیق شده است

وی با بیان اینکه تمامی امور باشگاه تعلیق شده است، گفت: باتوجه به برنامه‌ریزی انجام شده، امسال می‌خواستیم بدون فوت وقت نقل و انتقالات را آغاز کنیم. در این راستا بودجه مورد نیاز توسط مجمع سهامداران باشگاه تصویب و تخصیص یافته بود و باب مذاکره برای تمدید و جذب چند بازیکن خوب که در پایان فصل بازیکن آزاد می‌شدند، آغاز شده بود. طبق قانون بازیکنی که قراردادش در پایان فصل به اتمام می‌رسد، می‌تواند با سایر باشگاه‌ها مذاکره کند. اما اکنون تمامی فعالیت‌ها به حالت تعلیق درآمده و امیدواریم در اسرع وقت وضعیت تراکتور تعیین تکلیف شود تا این تیم از نقل و انتقالات عقب نماند. تمامی شایعات و اقدامات باشگاه در زمینه آماده‌سازی تیم برای فصل آتی مربوط به ماه گذشته است‌.
نائب رئیس هیأت مدیره باشگاه تراکتور گفت: تعلیق امور باشگاه بدین شکل تعبیر نشود که می‌خواهیم تیم از قافله عقب بماند. ولی شما این موضوع را در نظر بگیرید ما نمی‌دانیم سیاست مالکیت جدید در نقل و انتقالات چه چیزی خواهد بود، پس نمی‌توان با بازیکنی تمدید یا نفر جدیدی جذب کرد. هر چند بعید می‌دانم بازیکنی در فضای بلاتکلیفی مذاکره کند؛ چه برسد به امضای قرارداد!

به بازیکنان قوت قلب داده‌ایم تا تصمیم هیجانی و اشتباه نگیرند

نصیرزاده با بیان اینکه برخلاف ادعاها، هدفمان ترساندن نیست، اظهار داشت: اجازه ندادیم موضوع واگذاری در روند نتایج تیم تأثیر بگذارد. همه دیدند فصل را با دو پیروزی پرگل به پایان رساندیم. بازیکنان تا لحظه آخر انگیزه داشتند. کتمان نمی‌کنیم که تا حدودی نارضایتی و نگرانی بین بازیکنان بخاطر بلاتکلیفی وجود دارد، ولی سعی کرده‌ایم به آنها قوت قلب دهیم تا تصمیم هیجانی و اشتباه نگیرند.

آلوز نیازی به تعریف و تمجید از ما ندارد

وی با اشاره به گفت‌وگوی اخیر «ریکاردو آلوز» خاطرنشان کرد: شنیده‌ام چند جا نوشته‌اند باشگاه به آلوز توصیه کرده تا مصاحبه کند. بخدا روح ما هم از این گفت‌وگو خبر نداشت. پس از پایان فصل با آلوز صحبت نکرده‌ایم. او فرد باهوشی است که به واسطه کاپیتانی به موضوعات پیرامون باشگاه اشرافیت پیدا کرده است. راجع‌ به یک بازیکن خارجی باتجربه که یکی از بهترین‌های لیگ است، صحبت می‌کنیم. تمام تیم‌های داخلی و حتی تیم‌های حاشیه خلیج فارس آرزوی داشتن این ستاره را دارند، پس آلوز به ما نیاز ندارد که بخواهد با تعریف و تمجید از ما جای خودش را محکم کند. او یکی از متعصب‌ترین بازیکنان تراکتور است که کاملاً با دید حرفه‌ای به موضوع نگاه کرده و اظهار نظر می‌کند.

انتهای پیام/

ارسال نظر