قرارداد لژیونر ایرانی لیگ ژاپن تمدید شد

باشگاه آویسپا فوکوئوکا از تمدید قرارداد شهاب زاهدی تا پایان سال میلادی خبر داد.

قرارداد لژیونر ایرانی لیگ ژاپن تمدید شد

به گزارش مملکت آنلاین، مهاجم سابق پرسپولیس باید حداقل ۶ ماه دیگر به حضورش در ژاپن ادامه بدهد چرا که باشگاه آویسپا فوکوئوکا به صورت رسمی اعلام کرد که قرارداد شهاب زاهدی را تا پایان سال ۲۰۲۴ میلادی تمدید کرده است.

زاهدی که به دلیل جنگ کشورهای روسیه و اوکراین و با شرایطی که فدراسیون جهانی فوتبال در اختیار بازیکنان شاغل در این دو کشور قرار داد، در ابتدای تابستان گذشته راهی پرسپولیس شده بود، در نیم فصل و نقل و انتقالات تابستانی به آویسپا فوکوئوکا پیوست.

در واقع این مهاجم ایرانی در ۶ ماه باقی‌مانده از قرارداد یک ساله‌اش تصمیم گرفت تا راهی شرق آسیا شود و حالا با اتمام مدت زمان یک ساله از قرارداد قرضی‌اش، می‌تواند مجددا به فوتبالش در خارج از اوکراین ادامه دهد.

باشگاه آویسپا فوکوئوکا با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد که در واکنش به تعلیق موقت قرارداد شهاب زاهدی با تیم اوکراینی زوریا لوهانسک که به دلیل تدابیر ویژه فیفا بوده، مدت قرارداد این بازیکن را تا ۳۱ دسامبر ۲۰۲۴ تمدید کرده است.

در حال حاضر لیگ ژاپن در اواسط فصل خود قرار دارد و بدین ترتیب زاهدی پس از یک نیم فصل حضور در پرسپولیس، یک فصل کامل را نیز در ژاپن به بازی می‌پردازد تا به صورت پیوسته و بدون استراحت، در سه نیم فصل متوالی در ایران و ژاپن به بازی بپردازد.

زاهدی در ابتدای حضور در تیم آویسپا فوکوئوکا عملکرد فوق‌العاده‌ای داشت و با به ثمر رساندن ۶ گل و دادن ۲ پاس گل، نقش مهمی در نتایج این تیم داشت.

انتهای پیام/

ارسال نظر