ثبت‌نام اولیه پرسپولیس برای لیگ نخبگان آسیا انجام شد

در راستای انجام امور مربوط به ثبت نام برای شرکت در لیگ نخبگان آسیا، تیم فوتبال پرسپولیس به عنوان قهرمان و نماینده نخست فوتبال ایران به کنفدراسیون فوتبال آسیا معرفی شد.

ثبت‌نام اولیه پرسپولیس برای لیگ نخبگان آسیا انجام شد

به گزارش مملکت آنلاین و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، با توجه به اخذ مجوز حرفه‌ای و سهمیه حضور در لیگ نخبگان آسیا، ثبت‌نام اولیه پرسپولیس برای حضور در این رقابت‌ها، امروز با ارسال نامه به کنفدراسیون فوتبال آسیا از طریق فدراسیون فوتبال ایران انجام شد.

نامه AFC در این ارتباط پیش از این به فدراسیون ارسال شده و از آن طریق به دست باشگاه رسیده بود. این امکان وجود داشت که در روزهای گذشته اقدام لازم انجام شود و همه چیز حتی برای مراحل بعدی کار آماده شده است. حتی مشخص بود؛ پرسپولیس یکی از دو سهمیه مستقیم را کسب کرده است ولی به این دلیل که همه چیز از جمله رتبه تیم در جدول دقیق باشد و زمان هم وجود داشت، ارسال نامه تا پایان آخرین مسابقه لیگ به تعویق افتاد.

در نامه‌ای که امروز به امضای مدیرعامل رسید و فدراسیون آن را ارسال خواهد کرد باشگاه پرسپولیس به عنوان قهرمان لیگ فوتبال ایران و نماینده نخست فوتبال ایران برای رقابت‌ها معرفی و ثبت نامه اولیه آن انجام شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر