طارمی در آخرین مصاحبه‌اش در پرتغال: همیشه طرفدار پورتو می‌مانم

مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو پرتغال گفت: خاطرات خوبی با پورتو داشتم و برای همیشه طرفدار پورتو باقی می‌مانم.

طارمی در آخرین مصاحبه‌اش در پرتغال: همیشه طرفدار پورتو می‌مانم

به گزارش مملکت آنلاین، مهدی طارمی در پایان دیدار فینال جام حذفی پرتغال که با درخشش او و قهرمانی تیمش به پایان رسید، در گفت‌وگو با رسانه رسمی باشگاه پورتو گفت: افتخار می‌کنم که اینجا بودم. چهار سال بخشی از این تیم خوب بودم و همه این سالها برای من باورنکردنی بود. امسال به‌خاطر حضور در جام ملت‌های آسیا مقداری درگیری ذهنی داشتم و نتوانستم به‌طور کامل در اختیار پورتو باشم. شاید نتوانستم خیلی خوب بازی کنم و از هواداران پورتو معذرت می‌خواهم.

وی افزود: خاطرات بسیار خوبی با پورتو دارم. امروز در فینال جام حذفی گل زدم و بردیم. مهمترین موضوع این است که ما همیشه برای هواداران و باشگاه بازی کردیم و این یک افتخار است. این فصل دوره سختی برای پورتو و من بود و من می‌خواستم خیلی به تیم کمک کنم. من از این به بعد مثل همیشه طرفدار پورتو هستم.

مهاجم ایرانی تیم پورتو درباره اینکه امسال آمار گلزنی کمتری نسبت به فصل قبل داشت نیز اظهار داشت: من تمام تلاشم را کردم و این فصل برای پورتو سخت و پیچیده بود، هدفم کمک به پورتو بود و هواداران انتظار بیشتری داشتند، این خواسته آنها طبیعی بود، اما گاهی غیرممکن است. برای همیشه طرفدار پورتو باقی می‌مانم. خیلی خوشحالم که در این مدت بخشی از تیم پورتو بودم و این چهار سال برای من باورنکردنی بود، خاطرات خوبی با پورتو داشتم و بازی برابر اسپورتینگ لیسبون و کسب جام قهرمانی حذفی پرتغال با گلزنی‌ام را فراموش نخواهم کرد.

طارمی در ادامه اظهار داشت: در بازی با اسپورتینگ هم با هدف خوشحالی هواداران و باشگاه به میدان رفتیم و در نهایت هم جام قهرمانی را به دست آوردیم، این قهرمانی هم باعث افتخار من است.

این آخرین حضور طارمی در لباس پورتو بود و مهاجم تیم ملی فوتبال ایران فصل آینده برای اینتر ایتالیا به میدان می‌رود.

انتهای پیام/

ارسال نظر