ذوب آهن با پیکان به رده هشتم لیگ برتر رسید

تیم فوتبال ذوب‎‌آهن در هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر برابر پیکان به پیروزی رسید تا پس از سه هفته رنگ برد را ببیند.

ذوب آهن با پیکان به رده هشتم لیگ برتر رسید

به گزارش مملکت آنلاین، در هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور(جام خلیج فارس)، تیم‌های ذوب‌آهن و پیکان از ساعت ۱۸:۱۵ دقیقه در ورزشگاه فولادشهر به مصاف هم رفتند.

امیر عرب‌براقی با کمک‌های حسن ظهیری و محمدصالح عرب آبادی قضاوت این مسابقه را بر عهده داشتند.

ذوب‌آهن و پیکان در شرایطی روبه‌روی هم قرار گرفتند که هر ۲ تیم در هفته‌های اخیر شرایط بحرانی را تجربه می‌کنند و در ۲ بازی آخرشان شکست خورده‌اند و در این دیدار به‌دنبال عبور از این شرایط بودند. به خصوص که پیکان که با ادامه این روند، باید در سه بازی پایانی برای سقوط نکردن بجنگد.

بازی می‌توانست با یک غافلگیری برای ذوب در خانه آغاز شود اما سامان نریمان‌جهان که با اشتباه مدافعان سبزپوش اصفهانی با دروازه‌بان ذوب تک به تک شده بود، توپ را با اختلاف زیاد به بیرون زد تا این دیدار با یک شوک برای شاگردان محمد ربیعی آغاز نشود.

در ادامه هم با وجود تلاش تیم‌ها، موقعیت جدی گلزنی روی دروازه‌ها خلق نشد. در دقیقه ۴۲ بود که فریبرز گرامی با یک ضربه دیدنی از میانه زمین دروازه پیکان را باز کرد تا هم یخ مسابقه باز شود و هم نیمه اول با برتری یک بر صفر ذوب‌آهن به پایان برسد.

نیمه دوم با بازی هجومی‌تر پیکان آغاز شد اما شاگردان رضا عنایتی در خلق موقعیت ناکام بودند تا در ۴۵ دقیقه دوم تماشاگران شاهد یک بازی آرام باشند. البته در دقیقه ۷۹ ذوب‌آهن با ضربه پنالتی که با خطای بازیکنان پیکان در محوطه جریمه به دست آورد، می‌توانست اختلاف را به ۲ گل برساند اما ضربه محسن آذرپاد تبدیل به گل نشد.

در نهایت ذوب‌آهن توانست یک بر صفر پیکان را شکست دهد و پس از ۲ باخت متوالی، رنگ برد

انتهای پیام/

ارسال نظر