صعود بانوی تیرانداز کشورمان به فینال ماده تپانچه ۲۵ متر مسابقات جام جهانی باکو

هانیه رستمیان تیرانداز المپیکی ایران به فینال ماده تپانچه ۲۵ متر مسابقات جام جهانی باکو راه یافت.

صعود بانوی تیرانداز کشورمان به فینال ماده تپانچه ۲۵ متر مسابقات جام جهانی باکو

به گزارش  مملکت آنلاین، در پنجمین روز از مسابقات تیراندازی جام جهانی در باکو نمایندگان ایران در بخش سرعت تپانچه ۲۵ متر  رقابت کردند که در پایان مرحله دقت و سرعت هانیه رستمیان با ۵۸۶ امتیاز در رده پنجم ایستاد و راهی فینال شد. گلنوش سبقت الهی نیز امتیاز ۵۶۷ را ثبت کرد و در رده پنجاه و هشتم ایستاد. در این ماده ۶۹ تیرانداز حضور داشتند.

فینال این ماده فردا سه شنبه از ساعت ۹:۳۰ برگزار خواهد شد.

مسابقات تیراندازی جام جهانی از ۱۳ تا ۲۱ اردیبهشت در سه رشته تفنگ، تپانچه و اهداف پروازی به میزبانی باکو آذربایجان انجام می‌شود. ایران در این مسابقات تنها در بخش تفنگ و تپانچه نماینده دارد. امتیاز مسابقات جام جهانی در رنکینگ المپیکی تیراندازان تاثیرگذار است.

در تپانچه بادی هانیه رستمیان هجدهم، گلنوش سبقت‌اللهی پنجاه و هفتم و سجاد پورحسینی سی و سوم شدند. تیم ایران در میکس تپانچه (گلنوش سبقت‌اللهی و سجاد پورحسینی) در رده بیست و چهارم وتیم‌های میکس تفنگ (شرمینه چهل‌امیرانی و امیرمحمد نکونام) نهم و تیم دیگر (فاطمه امینی و پوریا نوروزیان) سی و پنجم شدند.

در تفنگ بادی امیرمحمد نکونام یازدهم، پوریا نوروزیان پنجاه و هشتم، نجمه خدمتی بیست و سوم، فاطمه امینی نوزدهم و شرمینه چهل‌امیرانی سی و ششم شدند.

انتهای پیام/

ارسال نظر