بازی کسل‌کننده و خواب‌آور استقلال و تراکتور در تبریز گلی نداشت

۲ تیم تراکتور و استقلال در دیدار حساس هفته بیست و پنجم مقابل هم قرار گرفتند اما بر خلاف انتظار بازی بی رمقی را تا دقیقه ۷۵ بازی از ۲ تیم شاهد بودیم و یک ربع پایانی دیدار موتور بازیکنان روشن شد که گلی دربرنداشت.

بازی کسل‌کننده و خواب‌آور استقلال و تراکتور در تبریز گلی نداشت

به گزارش مملکت آنلاین، تیم های فوتبال تراکتور تبریز و استقلال تهران از ساعت ۱۷ امروز /چهارشنبه/ در هفته بیست‌وپنجم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز مقابل هم صف‌آرایی کردند اما مورد انتظاری را به نمایش نگذاشتند.

ترکیب تیم تراکتور:

مربی: حمید مطهری مربی تراکتور ترکیب تیمش را برای این بازی به شرح زیر اعلام کرد:

حسین پورحمیدی، مهدی شیری، عارف آقاسی(کارت زرد)، شجاع خلیل‌زاده، محمد نادری، ریکاردو آلوز، سید مهدی حسینی(کارت زرد)، گوستاوو واگنین، مهدی هاشم‌نژاد، رحمان جعفری(۷۷ مهدی عبدی- کارت زرد)، ارسلان مطهری(۶۴ امیرحسین حسین زاده).

ترکیب استقلال:

محمدرضا خالدآبادی، روزبه چشمی، ایمان سلیمی، محمدحسین مرادمند، صالح حردانی(۹۰ میلاد فخرالدینی)، ابوالفضل جلالی، زبیر نیک نفس(کارت زرد)، آرش رضاوند، جلال‌الدین ماشاریپوف(۹۰ جعفر سلمانی) ، مهرداد محمدی(کارت زرد)(۸۴ پیکان بابایی) و گوستاوو بلانکو.

دقایق حساس نیمه اول:

دقیقه هفت استقلال فرصت گلزنی پیدا کرد که پورحمیدی شوت مهرداد محمدی را به خوبی دفع کرد و در واقع اولین فرصت جدی روی دروازه های ۲ تیم بود.

اولین، دومین و سومین کرنر بازی در دقیقه ۱۰ (اولین کرنر) نصیب تراکتور شد و بیشتر عکاسان حاضر در ورزشگاه پشت دروازه استقلال مستقر شدند تا صحنه های حساس و احتمالا گل‌های تراکتور را ثبت کنند اما نوع بازی ۲ تیم تماشاگرپسند نیست.

اولین پرتاب اوت هم در زمین استقلال و نزدیکی های دروازه برای تراکتور اتفاق افتاد اما سودی نداشت و همچنان بازی بازی محکم و جذابی نیست.

دقیقه ۱۸ ضربه پای چپ رحمان جعفری از کنار دروازه استقلال به بیرون رفت.

دقیقه ۲۲ ضربه دست محکم مهرداد محمدی به گلوی شجاع خلیل زاده موجب شد تا پیام حیدری داور این بازی اولین کارت زرد خود را به مهاجم استقلال نشان دهد.
در ادامه درگیری روزبه چشمی با بازیکنان تراکتور و اعتراضات او به داور با اعتراض شدید و شعار هواداران تراکتور علیه کاپیتان استقلال همراه شد.

دقیقه ۳۱ کرنر خطرناک آلوز در آستانه ورود به دروازه توسط گلر استقلال مهار شد اما او با دخالت جعفری همراه با توپ وارد دروازه شد، توسط داور اعلام خطا شد که جهت دست داور موجب شد تا هواداران گمان کنند که داور به نشانه گل وسط زمین را نشان می دهد.

دقیقه ۳۵ خطای مهدی حسینی روی مرادمند از سوی داور خطای شدید تشخیص داده شد و این بازیکن با کارت زرد جریمه شد.

شجاع خلیل زاده همچنان با مصدومیت و خون‌ریزی از ناحیه دهان در نیمه اول به بازی ادامه‌ می‌دهد در حالی که داور مسابقه سه دقیقه هم وقت تلف شده اعلام کرد.

هواداران استقلال که در طبقه دوم مستقر هستند، با پرتاب اشیا به طبقه پایین و روی سر هواداران تراکتور، موجب تنش شدند که با دخالت نیروی انتظامی همراه شد.

بین دو نیمه خواننده نونهال تبریزی در داخل زمین چمن حضور یافت و چند آهنگ را به شکل زنده اجرا کرد.

امیرحسین حسین‌زاده بازیکن سابق استقلال و کنونی تراکتور موقع گرم کردن در بین دو نیمه دقایقی را با بازیکنان ذخیره استقلال خوش و بش کرد.

دقایق حساس نیمه دوم:

دقیقه ۵۲ خطای عارف آقاسی با کارت زرد داور همراه شد.

دقیقه ۵۸ هواداران با فریاد نام مهدی عبدی، خواستار حضور این بازیکن در زمین شدند. این اتفاق همزمان با سانتر بد ارسلان مطهری رخ داد تا هواداران به نوعی خواستار تعویض این مهاجم سابق استقلال باشند.

دقیقه ۶۴ امیرحسین حسین‌زاده بجای ارسلان مطهری برای تیم تراکتور به میدان آمد.

دقیقه ۶۵ سانتر مهدی شیری از جناح راست با ضربه سر امیرحسین حسین‌زاده از کنار دروازه استقلال به بیرون رفت.

دقیقه ۶۹ ضربه ایستگاهی مهرداد محمدی با پای چپ تیر افقی دروازه تراکتور را لرزاند.

دقیقه ۷۵ حرکت و ضربه زمینی واگنین توسط دروازه‌بان استقلال مهار شد.

بازی از دقیقه ۷۵ به بعد جذابیت بیشتری پیدا کرده و به خصوص بعد از ورود عبدی به زمین، تراکتور موقعیت‌های خوبی را به دست آورده است.

دقیقه ۷۷ مهدی عبدی بجای رحمان جعفری برای تراکتور به میدان آمد.

دقیقه ۸۰ ارسال نادری در دهانه دروازه به امیرحسین حسین‌زاده رسید اما او در زدن ضربه نهایی ناکام ماند.

دقیقه ۸۲ پیمان بابایی بجای مهرداد محمدی برای استقلال به میدان آمد.

دقیقه ۸۴ اعتراض مهدی عبدی موجب شد تا داور او را با کارت زرد جریمه کند.

دقیقه ۸۷ خطای زبیر نیک‌نفس با کارت زرد داور همراه شد.

دقیقه ۹۰ امیرحسین حسین‌زاده روی پاس شجاع خلیل زاده موقعیت خوبی را برای تراکتور از دست داد.

 

این دیدار به قضاوت پیام حیدری برگزار شد.

شاگردان جواد جواد نکونام با این تساوی ۵۴ امتیازی شدند و با یک بازی بیشتر نسبت به پرسپولیس در صدر هستند و در صورتی که پرسپولیس بتواند در دیدار امروز سپاهان را شکست دهد ۵۵ امتیازی خواهد شد و صدر جدول را پس از هفته از استقلال خواهد گرفت. تراکتور هم با ۴۱ امتیاز در رده چهارم قرار دارد.

قبل از بازی از ورزشکاران نمونه آذربایجان شرقی توسط اداره کل ورزش و جوانان استان تجلیل شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر