پرشورها خواهان اخراج کادر مدیریتی و مالک تیم تراکتور شدند

تعدادی از هواداران خشمگین تیم فوتبال تراکتور با حضور در فرودگاه بین المللی این شهر خواستار اخراج و برکناری اعضای کادر مدیریتی و حسین پورحمیدی دروازه بان این تیم شدند.

پرشورها خواهان اخراج کادر مدیریتی و مالک تیم تراکتور شدند

به گزارش مملکت آنلاین، روز شنبه تعدادی از هواداران تراکتور پس از بازگشت اعضای این تیم از قائمشهر با حضور در فرودگاه تبریز ضد اعضای کادر مدیریت، مدیرعامل، کاپیتان و دروازه بان این تیم شعار داده و با انتقاد از عملکرد ضعیف آنها خواستار برکناری تمام اعضای باشگاه توسط مالک تراکتور شدند.

این افراد همچنین جلوی خودروی حامل بازیکنان تراکتور هنگام خروج از فرودگاه را گرفته و علیه هوشنگ نصیرزاده، سعید مظفری زاده، رضا کرمانشاهی، شجاع خلیل زاده و حسین پورحمیدی شعار داده و از اینکه تعدادی دلال به باشگاه رسوخ کرده و اتخاذ تصمیم می‌کنند، ابراز نگرانی و خشم کردند.

هواداران تراکتور اعلام کردند، هم اکنون باند دلال‌ها در باشگاه تراکتور حرف اول و آخر را می‌زنند و مدیرعامل، مدیر و کاپیتان این تیم با هماهنگی افراد سودجو نفرات خود را در ترکیب اصلی جای می‌دهند که عامل اصلی باخت‌های اخیر بوده است.

این افراد همچنین با انتقاد از عملکرد محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتور، از مسئولان آذربایجان شرقی درخواست کردند تا نسبت به تجدید نظر در زمینه مالکیت این باشگاه اقدام کرده و در اسرع وقت وارد عمل شوند.

انتهای پیام/

ارسال نظر