تراکتور در خانه گل باران شد

تیم فوتبال تراکتور تبریز در دیدار خانگی مقابل ذوب آهن متحمل شکست سنگین چهار بر یک شد تا با رویای قهرمانی وداع کند.

تراکتور در خانه گل باران شد

به گزارش مملکت آنلاین، دیدار تیم‌های تراکتور تبریز و ذوب آهن اصفهان در چارچوب هفته بیست‌وسوم رقبات‌های لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه یادگار امام(ره) برگزار شد که در نهایت این دیدار با برتری ۴ بر یک ذوب آهن به پایان رسید.

تراکتور که هفته گذشته در دقایق پایانی مقابل آلومینیوم اراک متوقف شده بود برای ماندن در کورس قهرمانی به ۳ امتیاز این دیدار خانگی احتیاج داشت و در مقابل ذوب آهن از شرایط خوب نیم فصل اول فاصله گرفته‌اند و بعد از شکست ۲ بر صفر خانگی مقابل شمس آذر محمد ربیعی از سمت خود استعفا داد ولی مدیریت باشگاه با این استعفا مخالفت کرد.

شاگردان ربیعی اما یک رکورد خیلی جالب دارند و بیشترین تعداد برد بیرون از خانه را در بین تیم‌های لیگ برتری به خود اختصاص داده‌اند. برای اولین بار هواداران بانوان تراکتور در این دیدار اجازه ورود به ورزشگاه را داشتند و استقبال خوبی نیز از این دیدار انجام دادند.

برخلاف جریان بازی این تیم ذوب آهن بود که موفق شد در دقیقه ۳۴ گل اول را به ثمر برساند. پاس در عرض امیرحسین جدی به محمدحسین اسلامی رسید و ضربه زمینی و محکم این بازیکن وارد دروازه پورحمیدی شد.

شاگردان ربیعی در دقیقه ۵۷ موفق شدند اخلاف را به ۲ گل افزایش دهند. ضد حمله سریع ذوب آهن با پاس در عمق جواد محمدی به اسلامی همراه شد و این بازیکن در موقعیت تک به تک موفق شد در این دیدار دبل کند.

ذوب آهن به خوبی از آشفتگی بازیکنان تراکتور استفاده کرد و در دقیقه ۶۱ گل سوم را نیز وارد دروازه تراکتور کرد. ضربه بلند پارسا جعفری با اشتباه حسینی به جواد محمدی رسید و این بازیکن از خروج اشتباه پورحمیدی به خوبی استفاده کرد و برای سومین‌بار دروازه تراکتور را باز کرد.

این پایان کار نبود، امیرحسین جدی موفق شد در دقیقه ۸۱ از پشت محوطه جریمه با یک ضربه تماشایی گل چهارم را به ثمر برساند نا کابوس تی‌تی‌ها در تبریز کامل شود و هواداران این تیم ورزشگاه را ترک کنند.

مهدی عبدی در دقایق پایانی موفق شد از روی نقطه پنالتی یکی از گل‌ها را جبران کند.

با این نتیجه تراکتور ۴۰ امتیازی در رتبه سوم باقی ماند ماند و در مقابل ذوب آهن با ۳۰ امتیاز در رتبه هشتم قرار گرفت.

انتهای پیام/

ارسال نظر