پرسپولیس کماکان در تعقیب استقلال ماند

تیم فوتبال پرسپولیس موفق شد در چارچوب هفته بیست‌وسوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال با نتیجه یک بر صفر ملوان بندرانزلی را مغلوب کند.

پرسپولیس کماکان در تعقیب استقلال ماند

به گزارش مملکت آنلاین، دیدار تیم‌های پرسپولیس و ملوان بندرانزلی در چارچوب هفته بیست‌وسوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال از ساعت ۲۰ امشب جمعه در ورزشگاه آزادی با قضاوت پیام حیدری آغاز شد که در نهایت این دیدار با برتری یک بر صفر پرسپولیس به پایان رسید.

شاگردان مهدی تارتار بعد از برتری در دربی شمال با انگیزه کسب امتیاز پا به این دیدار گذاشتند تا با توجه به شکست تراکتور و توقف سپاهان، بتوانند به منطقه کسب سهمیه لیگ قهرمانان نزدیک شوند.

در مقابل شاگردان اوسمار ویرا که در چند هفته اخیر عملکرد بسیار خوبی داشتند با توجه به برتری استقلال، برای نگه داشتن اختلاف یک امتیازی با این تیم به برتری در این دیدار خانگی احتیاج داشتند.

دقایق حساس:

دقیقه ۱۱: حرکت در عمق عیسی آل کثیر نتیجه نداشت و با دخالت مدافعین ملوان توپ به حبیب فرعباسی رسید.

دقیقه ۲۳: روی یک صحنه نزدیک بود رفیعی، گلر جوان پرسپولیس به اشتباه بیفتد اما خطر رفع شد.

دقیقه ۲۵: ضدحمله سریع پرسپولیس با حرکت پا به توپ مهدی ترابی از میانه میدان همراه شد و پاس ترابی در محوطه به امیدعالیشاه رسید اما ضربه او با تکل خوبی مجید عیدی راهی کرنر شد.

دقیقه ۲۷: حرکت تماشایی اوستون اورونوف در گوشه محموطه جریمه ملوان با پاس رو به بیرون به کنعانی زادگان همراه شد که شربه آرام این بازیکن پس از برخورد به مدافعین ملوان در یک موقعیت عالی مقابل پا گولسیانی قرار گرفت اما ضربه این مدافع گرجستانی از بالا دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۴۳: مهدی ترابی بعد از حرکت پا به توپ در عرض محوطه جریمه ملوان توپ را به عالیشاه رساند و این بازیکن پس از یک چرخش تماشایی به سمت دروازه ملوان شوت‌زنی کرد که با واکنش تماشایی حبیب فرعباسی این موقعیت برای پرسپولیس از دست رفت.

دقیقه ۴۹: سرانجام پرسپولیس موفق شد در موقعیت مشکوک به آفساید گل اول را به ثمر برساند، ارسال تند و تیز امید عالیشاه در دهانه دروازه ملوان با ضربه سر تماشایی عیسی آل‌کثیر تبدیل به گل اول سرخ‌پوشان در این دیدار شد

دقیقه ۶۰: ضربه پرقدرت ابوذر صفرزاده از پشت محوطه جریمه با واکنش خوب امیررضا رفیعی راهی کرنر شد.

دقیقه ۶۹: حرکت پا به توپ محمد عمری با تکل بلند و محکم امید عالیشاه همراه شد که داور این دیدار دستور به ادامه بازی داد و تصمیم حیدری با اعتراض شدید کادرفنی ملوان همراه بود.

دقیقه ۹۰: فشار حملات ملوان زیاد شد و ضربات بازیکنان این تیم در چندین مرتبه به خوبی توسط مدافعین پرسپولیس برگشت داده شد.

با این نتیجه تیم فوتبال پرسپولیس ۴۹ امتیازی شد و با اختلاف یک امتیاز نسبت به استقلال صدرنشین، در رتبه دوم قرار گرفت و در مقابل ملوان با ۳۸ امتیاز در رتبه پنجم ایستاد.

انتهای پیام/

ارسال نظر