باشگاه استقلال از یک رسانه شکایت کرد / دلیل: خبر حذف دوباره آبی‌ها از آسیا

به رغم توضیح شفاف باشگاه استقلال پیرامون بارگذاری مدارک و مستندات مربوط به اخذ مجوز حرفه ای، برخی افراد به دروغ، خبر جعلی حذف استقلال از آسیا را در فضای مجازی منتشر کرده اند.

باشگاه استقلال از یک رسانه شکایت کرد / دلیل: خبر حذف دوباره آبی‌ها از آسیا

به گزارش مملکت آنلاین به نقل از رسانه رسمی باشگاه استقلال، با گذشت تنها چند ساعت از بیانیه شفاف باشگاه استقلال که به صراحت در آن تاکید شده بود استقلال تمامی مدارک و مستندات لازم جهت اخذ مجوز حرفه ای را بارگذاری کرده و از این بابت نگرانی ندارد، برخی افراد که سابقه دشمنی با باشگاه استقلال را دارند، به دروغ مدعی حذف استقلال از آسیا شدند و متاسفانه برخی رسانه‌ها، پایگاه های خبری و کانال ها و صفحه های هواداری نیز بدون تحقیق درباره صحت و سقم این خبر جعلی، اقدام به بازنشر خبر دروغ اعتماد آنلاین می کنند و باعث نگرانی هواداران شریف استقلال می شوند.

باشگاه استقلال ضمن تکذیب این خبر جعلی، بار دیگر به هواداران فهیم خود اطمینان می دهد تمام مدارک و مستندات از جمله تسویه نامه معتبر با باشگاه سانتاکلارا را بارگذاری کرده و فقط به منظور پایان دادن به دروغ و شیطنت بدخواهان اقدام به انتشار امضای تسویه نامه دو باشگاه استقلال و سانتاکلارا می کند.

photo_2024-04-02_01-31-21

طبیعی است به دلیل بند محرمانگی امکان انتشار متن توافق وجود ندارد اما تاریخ کنار مهر و امضای باشگاه استقلال نشان می دهد این توافق در تاریخ ۲۲ ماه مارس، قبل از پایان مهلت قانونی امضا شده است.

باشگاه استقلال از اعتماد آنلاین که خلاف مفهوم نامش، منبع بی اعتمادی و سلب اعتماد در جامعه شده و تمامی رسانه هایی که این خبر دروغ و جعلی را بازنشر دادند، شکایت می کند. باشگاه استقلال همچنین در صورت تداوم این شیطنت ها، اسامی افراد پشت پرده جریان سازی رذیلانه علیه استقلال که بابت اخذ مجوز حرفه ای، سرخورده می شوند را منتشر خواهد کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر