استقلال قراردادش را با موبایل‌فروش جنجالی را فسخ کرد

باشگاه استقلال قراردادش با شرکت وارد کننده تلفن همراه را فسخ کرد.

استقلال قراردادش را با موبایل‌فروش جنجالی را فسخ کرد

به گزارش مملکت آنلاین، از روزی که باشگاه استقلال قراردادی با یک شرکت وارده کننده موبایل منعد کرد بار‌ها از سوی رسانه‌ها و کارشناسان تذکر داده شد که باشگاه استقلال نباید با چنین شرکتی که در صحت عملکردش تردید‌های بسیاری وجود دارد، همکاری کند.
علی خطیر، مدیرعامل باشگاه استقلال، اما بدون توجه به تذکرات با فردی که مالکیت این شرکت را به عهده داشت عکس یادگاری گرفت و قرارداد باشگاه استقلال رسما با این شرکت به امضاء رسید.
در ادامه نیز یکی دیگر از شرکت‌ها که همین کارکرد را داشت منحل شد و سرانجام رئیس صنف وارد کنندگان موبایل از باشگاه استقلال خواست به سرعت قراردادش با شرکت طرف قرارداد را فسخ کند، اما علی خطیر بنا داشت به این قرارداد تداوم بخشد تا این از سوی متولیان باشگاه استقلال به باشگاه استقلال دستور داده شد هرچه زودتر با این شرکت قطع همکاری کند که سرانجام این اتفاق رخ داد و قرارداد دو طرف فسخ شد.

البته باشگاه استقلال درباره فسخ قرارداد با این شرکت اینکه آیا متحمل ضرر و زیان شده توضیحی نداده است و به نظر می‌رسد به دلیل حواشی که این شرکت وارد کننده تلفن همراه داشته، هرگز از سوی باشگاه استقلال شفاف سازی نشود.
این وضعیت درحالی نگاه‌ها را متوجه خود کرده که چندین شرکت با همین روند کاری از درخواست کنندگان بابت وارد کردن موبایل مبالغی را در یافت کرده‌اند، اما هرگز اقدامی در راستای تحویل محصولات نشده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر