عقب‌نشینی باشگاه استقلال از دخالت در تیم ملی فوتبال

کانال رسمی باشگاه استقلال با انتشار بیانیه‌ای برای تیم ملی فوتبال ایران آرزوی موفقیت کرد.

عقب‌نشینی باشگاه استقلال از دخالت در تیم ملی فوتبال

به گزارش مملکت آنلاین، کانال رسمی باشگاه استقلال دیشب با اشاره به حضور چند نماینده تیم فوتبال این باشگاه در تیم منتخب سال ایران و شمار اندک دعوت‌شدگان این تیم به تیم ملی، به امیر قلعه‌نویی، سرمربی تیم ملی توصیه‌هایی کرد!

توصیه‌های شبانه آبی‌ها

کانال رسمی باشگاه استقلال در واکنش به تیم منتخب سال فوتبال ایران و شرایط تیم ملی واکنش نشان داد و برای سرمربی تیم ملی فوتبال توصیه‌هایی داشت.

کانال این باشگاه اشاره کرده است تا به امروز تکلیف ۵ پست از ۱۱ پست تیم منتخب سال فوتبال ایران در برنامه شب‌های فوتبالی شبکه ورزش مشخص شده و استقلال در تیم منتخب مردمی، سه نماینده و در تیم منتخب کارشناسان دو نماینده دارد.

آرمین سهرابیان و ابوالفضل جلالی دو ستاره استقلال تنها بازیکنانی هستند که تا به حال هم از نگاه کارشناسان و هم از نظر مردم، در پست خود بهترین شده اند.
در تیم منتخب سال ۱۴۰۲ فوتبال ایران از نگاه مردم، کاپیتان سیدحسین حسینی درون دروازه است و ابوالفضل جلالی و آرمین سهرابیان مدافعان برگزیده چپ و میانی هستند و هر ۳ بالاترین رای مردمی را در پست های خود گرفته‌اند.

در ادامه آمده است جالب اینجاست که بهترین مدافع میانی از نگاه مردم و کارشناسان حتی به تیم ملی هم دعوت نشده و ابوالفضل جلالی نیز با وجود دعوت به اردوی تیم ملی، در بازی رفت مقابل ترکمنستان بازی نکرده و به نظر می رسد بهتر باشد امیر قلعه نویی در بازی برگشت از او استفاده کند. همانطور که انتظار می رود از سید حسین حسینی در این بازی استفاده شود.

با این حال، این باشگاه امروز در بیانیه‌ای دیگر به نوعی از پیام شبانه‌اش عقب‌نشینی کرد و نوشت:

باشگاه استقلال همواره حامی تیم ملی فوتبال ایران بوده و این رویه و رویکرد را از گذشته تا هنوز حفظ کرده و به ویژه در این دوره که شخص امیر قلعه‌نویی هدایت تیم ملی را برعهده دارد، این حمایت صرف نظر از جنبه ملی، میهنی، جنبه تعصبی هم پیدا کرده است.

آنچه شب گذشته درباره ملی پوشان استقلال در رسانه رسمی باشگاه قرار گرفت، به هیچ وجه دخالت در کار کادر فنی تیم ملی نبود و صرفا حکم حمایت از بازیکنان ارزشمند استقلال را داشت.

باشگاه استقلال ضمن احترام به تصمیم های سرمربی محترم تیم ملی، برای تمامی ملی پوشان، به ویژه ملی پوشان استقلال در مصاف ترکمنستان و در ادامه راه آرزوی موفقیت دارد.

استقلال با افتخار حامی تیم ملی فوتبال ایران است.

انتهای پیام/

ارسال نظر