حمله با اسپری فلفل در لیگ‌های پایه / نساجی کنار کشید

باشگاه نساجی مازندران، حضور این باشگاه در لیگ‌های پایه را پس از اتفاقات دیدار تیم‌های نساجی و ایمان سبز شیراز در لیگ جوانان باشگاه‌های کشور به حالت تعلیق در آورد.

حمله با اسپری فلفل در لیگ‌های پایه / نساجی کنار کشید

به گزارش مملکت آنلاین، باشگاه نساجی مازندران در این تصمیم که از سوی «رضا حدادیان» مالک باشگاه گرفته شده، دستور داد از این به بعد و تا مشخص شدن جزئیات موضوع تنبیه خاطیان و اطمینان از امنیت اعضای این تیم، باشگاه نساجی شرکت در تمامی مسابقات کشوری در رده‌های پایه را به حالت تعلیق در می‌آورد.

براساس گزارش باشگاه نساجی مازندران، پس از حمله به بازیکنان تیم پایه تیم فوتبال نساجی در دیدار برابر ایمان سبز شیراز که منجر به مسمومیت بازیکنان این تیم شد، باشگاه نساجی با صدور اطلاعیه‌ای حضور در لیگ‌های پایه را به حالت تعلیق در آورد.

پس از این اتفاق، تمامی ارکان باشگاه نساجی مازندران به دستور مدیر عامل این باشگاه از لحظات ابتدایی این اتفاقات در حال رصد و پیگیری حقوقی و انضباطی این ماجرا هستند.

فارغ از این حوادث و خطاها و مقصرین، عملکرد ضعیف مقام‌های اجرایی این بازی قابل چشم‌پوشی نیست. آسیب به جوانان با سلاح غیر قانونی و توسط افرادی بدون صلاحیت حقوقی جز عدم امنیت معنی دیگری ندارد.

باشگاه نساجی مازندران همچنین اعلام کرد که سیاست و چشم‌انداز باشگاه فرهنگی و ورزشی نساجی مازندران در آکادمی پیش از تولید فوتبالیست، خلق انسان‌هایی با شرایط اخلاقی و فرهنگی برجسته است. لذا از تمامی بخش‌های انضباطی و اخلاقی مربوط تقاضای رسیدگی و پیگیری فوری داریم.

ماجرا چه بود؟

تیم فوتبال جوانان نساجی روز دوشنبه ۲۸ اسفند در رقابت‌های لیگ جوانان رو در روی تیم ایمان سبز شیراز قرار گرفت که این بازی با پنالتی دقایق آخر نماینده استان فارس با یک گل به سود تیم میزبان به پایان رسید اما این بازی با حاشیه‌هایی از جمله مسمومیت بازیکنان تیم مهمان همراه بود.

در گزارش باشگاه نساجی مازندران اعلام شد پس از گل شدن ضربه پنالتی، بازیکنان و اعضای تیم نساجی به داور بابت اعلام دقایق زیاد وقت اضافه اعتراض کردند که در این بین فردی از تیم ایمان سبز به سمت بازیکنان نساجی اسپری فلفل می‌زند و باعث مسمومیت نفرات این تیم می‌شود.

پس از بروز چنین حادثه‌ای برای بازیکنان جوان تیم نساجی به دستور رضا حدادیان مالک باشگاه نساجی حضور تیم‌های پایه این باشگاه در لیگ‌های کشوری به حالت تعلیق درآمد.

انتهای پیام/

ارسال نظر