استعفای آرش برهانی از سرمربیگری شهرداری آستارا

آرش برهانی پس از شکست برابر فجرسپاسی با انتشار متنی در صفحه شخصی‌اش اعلام کرد که از هدایت شهرداری آستارا کناره‌گیری کرده است.

استعفای آرش برهانی از سرمربیگری شهرداری آستارا

به گزارش مملکت آنلاین، آرش برهانی سرمربی تیم فوتبال شهرداری آستارا پس از شکست در بازی برابر فجر سپاسی شیراز با انتشار متنی در صفحه شخصی خود از هدایت تیم فوتبال شهرستان آستارا استعفاء داد.

در قسمتی از این پیام آماده است:" تشکر ویژه میکنم از هواداران عزیز به خاطر لطف و محبتی که به بنده و بچه های تیم داشتند، هرگز خوبی های شما را فراموش نخواهم کرد. هوادارانی با فرهنگ و با درک بالا از مسائل فوتبال و دوستداشتی که بعد از باخت به تیم فوتبال فجر سپاسی شیراز، با وجود ناراحتی زیادی که داشتید صحبت ها و لطفی که به بنده داشتید، تصمیم به جدایی برای من سخت بود.

وی در ادامه عنوان کرد: اما همان طور که در جرایان مشکلات باشگاه هستید تا کنون شاهد بدقولی های زیاد و عدم انجام تعهدات بودم که کار را برای کادر فنی و بازیکنان تیم سخت کرد و ادامه همکاری بنده به صلاح تیم دوست داشتنی آستارا نیست.

وی افزود: امیدوارم با رفتن من شرایط بهتر شود و بازیکنان با غیرت تیم شهرداری آستارا که تنها دل خوشی ورزشی شهرستان هستند، روزهای با اقتدار پیش رو داشته باشند.

در پایان هفته بیست و چهارم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور شهرداری آستارا با ۲۲ امتیاز در رده چهاردهم جدول قرار دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظر