تثبیت جایگاه سومی تراکتور با عبور از شمس آذر

تیم فوتبال تراکتور موفق شد در هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال با نتیجه ۲ بر صفر شمس‌آذر قزوین را شکست دهد.

تثبیت جایگاه سومی تراکتور با عبور از شمس آذر

به گزارش مملکت آنلاین،  دیدار تیم‌های شمس آذز قزوین و تراکتور تبریز در چارچوب هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه سردار آزادگان قزوین با قضاوت مرتضی منصوریان برگزار شد که در نهایت با برتری ۲ بر صفر تراکتور به پایان رسید.

شمس آذر تا به اینجا اصلا نتوانسته عملکرد درخشان نیم فصل اول را داشته باشد و در مقابل تراکتور برای ماندن در کورس قهرمانی به ۳ امتیاز کامل این دیدار بیرون از خانه احتیاج داشت.

تراکتور موفق شد در دقیقه ۲۶ گل اول را به ثمر برساند؛ پاس در عرض رحمان جعفری در محوطه جریمه به مهدی حسینی رسید و این بازیکن به راحتی موفق شد دروازه شمس را باز کند. در حالی که شمس آذر فشار زیادی برای گل تساوی بر روی دروازه تراکتور ایجاد کرد اما نتوانست از موقعیت‌های خود استفاده کند و بر خلاف جریان بازی این تراکتور بود که موفق شد در دقیقه ۵+۹۰ گل دوم را به ثمر برساند.

حرکت تماشایی هاشمی‌نژاد با پاس در عرض همراه شد و رحمان جعفری را در مقابل دروازه خالی تیم سابق خود قرار داد تا این مهاجم بتواند به راحتی دروازه شمس را باز کند و تراکتور ۳ امتیاز حساس بیرون از خانه را کسب کند.

با این نتیجه تیم فوتبال تراکتور ۳۸ امتیازی شد و در رتبه سوم قرار گرفت و در مقابل شمس آذر با ۲۵ امتیاز در رتبه نهم ایستاد.

انتهای پیام/

ارسال نظر