برد مس سونگون مقابل چادرملو، خیبر خرم آباد را صدرنشین کرد

در هفته بیست‌وچهارم لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور، چادرملو با شکست برابر مس سونگون صدر جدول را از دست داد و خیبر خرم‌آباد با پیروزی برابر مس کرمان دوباره صدرنشین شد.

برد مس سونگون مقابل چادرملو، خیبر خرم آباد را صدرنشین کرد

به گزارش مملکت آنلاین، هفته بیست‌وچهارم لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور جام آزادگان، یکشنبه شب از ساعت ۱۹ با برگزاری ۶ دیدار همزمان به پایان رسید.

در مهم‌ترین دیدار، چادرملو اردکان در خانه با یک گل مغلوب مس سونگون شد تا بار دیگر صدرنشینی را از دست بدهد و با ۵۱ امتیاز به رده دوم سقوط کند.

مس سونگون هم با این ۳ امتیاز، ۳۲ امتیازی شد و در رده نهم قرار گرفت.

در دیگر دیدار، خیبر خرم‌آباد ۳ بر یک مس کرمان را شکست داد و با ۵۲ امتیاز به صدر جدول صعود کرد. مس کرمان هم با ۳۱ امتیاز به رده دهم سقوط کرد.

فجرشهید سپاسی هم در آستارا ۲ بر یک برابر شهرداری به برتری رسید و با ۴۸ امتیاز در رده سوم باقی ماند.

در یکی دیگر از این بازی‌ها، نفت مسجد سلیمان برابر استقلال آبی‌پوش ملاثانی به تساوی یک - یک رسید. نفت با این تساوی ۴۶ امتیازی و در رده چهارم باقی ماند. استقلال آبی‌پوش ملاثانی هم با ۲۸ امتیاز در رده دوازدهم ایستاد.

در سایر بازی‌ها هم دریا بابل برابر خوشه طلایی، یک بر صفر به پیروزی رسید و شهر راز شیراز و پارس جنوبی‌جم هم به تساوی ۲- ۲ رسیدند.

دیروز در آغاز هفته بیست‌وچهارم، شاهین بندرعامری ۲ بر صفر داماش گیلان را شکست داده بود، آریو اسلامشهر با ۲ گل برابر سایپا به برتری رسید و مس شهر بابک یک بر صفر مقابل نفت و گاز گچساران به پیروزی رسیده بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر