سرمربی پرسپولیس: از نتیجه راضی نیستم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره دربی ۱۰۳ گفت: تمام سعی خود را کردیم که برنده شویم اما متاسفانه نشد. همه دیدند که ما تمام سعی‌مان را کردیم تا در زمین حریف با حمله کردن و پاسکاری نتیجه مدنظر را بگیریم.

سرمربی پرسپولیس: از نتیجه راضی نیستم

به گزارش مملکت آنلاین، اوسمار ویه‌را، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری بعد از دربی ۱۰۳ که به تساوی بدون گل انجامید، اظهار کرد: می‌خواهم به نمایش زیبایی که هواداران در ورزشگاه ایجاد کردند تبریک بگویم. مخصوصا هواداران تیم ما. تمام سعی خود را کردیم که برنده شویم اما متاسفانه نشد. همه دیدند که ما تمام سعی‌مان را کردیم تا در زمین حریف با حمله کردن و پاسکاری نتیجه مدنظر را بگیریم؛ تیمی که در کل لیگ با همین روش بازی کرده و به نتایجی که خواسته رسیده.

او ادامه داد: امروز ناراحتم که نتوانستیم موقعیت‌های بیشتری به وجود بیاوریم. خیلی بازی از لیگ مانده و تا آخر می‌جنگیم تا به هدفی که داریم برسیم. در ابتدای نیمه اول یک مقدار فشار روی تیم بود و چند توپ بلند فرستادیم اگرچه این روش بازی ما نیست. بعد از آن توانستیم بازی را روی زمین بیاوریم و با پاسکاری بازی را کنترل کنیم اما توپ‌های ما در محوطه جریمه حریف آن طور که می‌خواستیم به ثمر نرسید. بازیکنان ما خیلی کارشان را روی توپ‌های هوایی خوب انجام دادند.

اوسمار در پاسخ به این سوال که می‌دانست استقلال می‌خواهد از فضای پشت دانیال اسماعیلی‌فر استفاده کند؟ گفت: بابت دید خوب شما نسبت به بازی ممنونم، دقیقا چنین اتفاقی افتاد. در ۱۵ دقیقه اول دیدید از جایی که ماشاریپوف بود، سعی می‌کردند از فضای پشت دانیال وارد شوند. یک قسمت بازی که داور وارد زمین شد با بچه‌ها صحبت کردیم که به دانیال کمک کنند تا از این کار جلوگیری کنند.

«از داوری رضایت داشتید؟» سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال گفت: در مورد داوری زیاد صحبت نمی‌کنم و متخصصان در باشگاه و در رسانه‌ها هستند که صحبت کنند. نمی‌توانیم بگوییم پنالتی بوده یا نه یا هر چیز دیگر. بهتر است کارشناسان در این مورد صحبت کنند.

در ادامه مانند نشست‌های خبری قبلی باز هم از اوسمار پرسیده شد که جذب مهاجم خارجی به کجا رسید؟ او گفت: همانطور که قبل از بازی گفتم، تمام تمرکز ما این هفته روی دربی بود و از فردا شروع می‌کنیم که بازیکنان آزاد در سطح فوتبال را ببینیم که شرایطی که ما می‌خواهیم را داشته باشند. فقط نمی‌خواهیم یک بازیکن بگیریم که بازیکن خریده باشیم، بلکه می‌خواهیم بازیکنی بگیریم که به تیم کمک کند.

او درباره اینکه آیا به تساوی رضایت داشت یا معتقد است که استقلال از شکست فرار کرد؟ گفت: ما مثل تماشاگران از تساوی رضایت نداریم چون بهترین فرصت بود که به حریفمان نزدیک شویم. فکر می‌کنم در ۲۰ دقیقه آخر تلاشمان را کردیم و چند ضربه داشتیم مثل آن خطایی که پشت ۱۸ قدم داشتیم. تا آخرین لحظه حمله کردیم تا به نتیجه‌ای که می‌خواستیم برسیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر