نساجی بالاخره برد و امیدوار شد / شمس‌آذر شگفتی‌ساز باخت

تیم فوتبال نساجی مازندران در هفته بیستم لیگ برتر باشگاه‌های ایران موفق شد با نتیجه یک بر صفر مقابل شمس آذر به برتری برسد.

نساجی بالاخره برد و امیدوار شد / شمس‌آذر شگفتی‌ساز باخت

به گزارش مملکت آنلاین، تیم‌های نساجی مازندران و شمس آذر قزوین در هفته بیستم لیگ برتر فوتبال ایران در ورزشگاه ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر روبروی یکدیگر قرار گرفتندکه نساجی به برترییکبر صفر رسید.

قضاوت این مسابقه را «علی بای» با کمک‌های «علی‌رضا ایلدروم» و «هادی طوسی» بر عهده داشتند.

تیم بحران‌زده نساجی در شرایطی روبه‌روی شمس آذر قرار گرفت که آخرین پیروزی‌اش در لیگ برتر به به هفته دوازدهم و برد خانگی برابر استقلال خوزستان برمی‌گشت.

شمس آذرز قزوین تیم شگفتی‌ساز لیگ بیست‌وسوم در اولین تجربه حضورش در لیگ برتر نتایج خوبی گرفته است، آنها با سعید دقیقی تیمی نمایش‌های خوبی را کسب کرده‌اند.

نساجی مازندران در روزی که انگیزه‌های فراوانی داشت توانست به برتری برسد تا به هفته‌ها ناکامی پایان داده و با امیدواری بیشتری مسابقات آینده خود را پیگیری کند.

دقیقه ۶۸: ارسال غلامعلی بیگی توسط مدافعان شمس آذر برگشت داده شد اما مهرداد عبدی از راه رسید و با ضربه‌ای آکروباتیک به زیبایی هر چه تمام‌تر توپ را به تور دروازه چسباند.

نساجی مازندران با این پیروزی ۱۵ امتیازی شد تا با یک پله صعود در جایگاه پانزدهم قرار بگیرد. شمس آذر نیز در رتبه هشتم باقی ماند.

انتهای پیام/

ارسال نظر